Nasze maluchy

2018
05.12.2018

Żebrowski syn Sylwii i Grzegorza ur. 05.12.2018r. godz. 01.00

04.12.2018

Duda córka Agnieszki i Macieja ur. 04.12.2018r. godz. 08.15

Duda córka Agnieszki i Macieja ur. 04.12.2018r. godz. 08.15
03.12.2018

Jagielski syn Joanny i Mariusza ur. 03.12.2018r. godz. 15.35

Jagielski syn Joanny i Mariusza ur. 03.12.2018r. godz. 15.35
01.12.2018

Filipkowska córka Marty i Sławomira ur. 01.12.2018r. godz. 14.30

Filipkowska córka Marty i Sławomira ur. 01.12.2018r. godz. 14.30
01.12.2018

Sokołowski syn Pauli i Radosława ur. 01.12.2018r. godz. 07.15

Sokołowski syn Pauli i Radosława ur. 01.12.2018r. godz. 07.15
29.11.2018

Grosfeld syn Iwony i Adama ur. 29.11.2018 godz. 08.45

Grosfeld syn Iwony i Adama ur. 29.11.2018 godz. 08.45
28.11.2018

Wiśniewska córka Joanny i Pawła ur. 28.11.2018r. godz. 17.30

Wiśniewska córka Joanny i Pawła ur. 28.11.2018r. godz. 17.30
28.11.2018

Aniśko córka Magdaleny i Marcina ur. 28.11.2018r. godz. 13.09

Aniśko córka Magdaleny i Marcina ur. 28.11.2018r. godz. 13.09
27.11.2018

Wyrwas syn Marty i Pawła ur. 27.11.2018r. godz. 11.44

Wyrwas syn Marty i Pawła ur. 27.11.2018r. godz. 11.44
23.11.2018

Konikiewicz syn Magdaleny i Marcina ur. 23.11.2018r. godz. 11.32

Konikiewicz syn Magdaleny i Marcina ur. 23.11.2018r. godz. 11.32
23.11.2018

Zduńczyk córka Agnieszki i Marka ur. 23.11.2018r. godz. 07.50

Zduńczyk córka Agnieszki i Marka ur. 23.11.2018r. godz. 07.50
19.11.2018

Biedrzycka córka Agnieszki i Marcina ur. 19.11.2018r. godz. 17.40

Biedrzycka córka Agnieszki i Marcina ur. 19.11.2018r. godz. 17.40
19.11.2018

Nowak córka Moniki i Mateusza ur. 19.11.2018r. godz. 08.35

Nowak córka Moniki i Mateusza ur. 19.11.2018r. godz. 08.35
18.11.2018

Charubin syn Marleny i Alberta ur. 18.11.2018r. godz. 06.45

Charubin syn Marleny i Alberta ur. 18.11.2018r. godz. 06.45
14.11.2018

Pupek syn Małgorzaty i Leszka ur. 14.11.2018r. godz. 21.30

Pupek syn Małgorzaty i Leszka ur. 14.11.2018r. godz. 21.30
11.11.2018

Bągart córka Katarzyny i Daniela ur. 11.11.2018r. godz. 14.10

Bągart córka Katarzyny i Daniela ur. 11.11.2018r. godz. 14.10
09.11.2018

Piątek syn Katarzyny i Kamila ur. 09.11.2018r. godz. 21.25

Piątek syn Katarzyny i Kamila ur. 09.11.2018r. godz. 21.25
08.11.2018

Przyborowska córka Malwiny i Emiliana ur. 08.11.2018r. godz. 17.34

Przyborowska córka Malwiny i Emiliana ur. 08.11.2018r. godz. 17.34
02.11.2018

Wojciechowska córka Justyny i Marcina ur. 02.11.2018r. godz. 09.44

Wojciechowska córka Justyny i Marcina ur. 02.11.2018r. godz. 09.44
29.10.2018

Zduńczyk syn Pauliny i Adama ur. 29.10.2018r. godz. 14.05

Zduńczyk syn Pauliny i Adama ur. 29.10.2018r. godz. 14.05
27.10.2018

Wiszowata córka Mileny i Antoniego ur. 27.10.2018r. godz. 16.45

Wiszowata córka Mileny i Antoniego ur. 27.10.2018r. godz. 16.45
27.10.2018

Świderski syn Klaudii i Arkadiusza ur. 27.10.2018r. godz. 13.40

Świderski syn Klaudii i Arkadiusza ur. 27.10.2018r. godz. 13.40
26.10.2018

Krasińska córka Marleny i Mateusza ur. 26.10.2018r. godz. 02.00

Krasińska córka Marleny i Mateusza ur. 26.10.2018r. godz. 02.00
24.10.2018

Grudziądz córka Eweliny i Sebastiana ur. 24.10.2018r. godz. 22.40

Grudziądz córka Eweliny i Sebastiana ur. 24.10.2018r. godz. 22.40
24.10.2018

Bałdyga syn Adriany i Wojciecha ur. 24.10.2018r. godz. 18.25

Bałdyga syn Adriany i Wojciecha ur. 24.10.2018r. godz. 18.25
22.10.2018

Domurat syn Marii i Karola ur. 22.10.2018r. godz. 22.25

Domurat syn Marii i Karola ur. 22.10.2018r. godz. 22.25
19.10.2018

Gardocki syn Doroty i Grzegorza ur. 19.10.2018r. godz. 04.45

Gardocki syn Doroty i Grzegorza ur. 19.10.2018r. godz. 04.45
18.10.2018

Jagielski syn Katarzyny i Daniela ur. 18.10.2018r. godz. 16.25

Jagielski syn Katarzyny i Daniela ur. 18.10.2018r. godz. 16.25
18.10.2018

Przytuła córka Anny i Piotra ur. 18.10.2018r. godz. 11.35

Przytuła córka Anny i Piotra ur. 18.10.2018r. godz. 11.35
15.10.2018

Gromadzki syn Katarzyny i Rafała ur. 15.10.2018r. godz. 11.25

Gromadzki syn Katarzyny i Rafała ur. 15.10.2018r. godz. 11.25