Nasze maluchy

2018
01.08.2018

Korytkowska córka Eweliny i Marcina ur. 01.08.2018r. godz. 09.10

Korytkowska córka Eweliny i Marcina ur. 01.08.2018r. godz. 09.10
01.08.2018

Korytkowska córka Eweliny i Marcina ur. 01.08.2018r. godz. 09.10

Korytkowska córka Eweliny i Marcina ur. 01.08.2018r. godz. 09.10
31.07.2018

Mioduszewski syn Emili i Mariusza ur. 31.07.2017r. godz. 19.27

Mioduszewski syn Emili i Mariusza ur. 31.07.2017r. godz. 19.27
28.07.2018

Paluszek syn Katarzyny i Marka ur. 28.07.2018r. godz. 08.25

Paluszek syn Katarzyny i Marka ur. 28.07.2018r. godz. 08.25
27.07.2018

Nieciecka córka Mileny i Karola ur. 27.07.2018r. godz. 08.40

Nieciecka córka Mileny i Karola ur. 27.07.2018r. godz. 08.40
26.07.2018

Bałdyga syn Karoliny i Tomasza ur. 26.07.2018r. godz. 22.37

Bałdyga syn Karoliny i Tomasza ur. 26.07.2018r. godz. 22.37
26.07.2018

Cwalina córka Ireny i Grzegorza ur. 26.07.2018r. godz. 05.25

Cwalina córka Ireny i Grzegorza ur. 26.07.2018r. godz. 05.25
26.07.2018

Topka syn Magdaleny i Sebastiana ur. 26.07.2018r. godz. 02.48

Topka syn Magdaleny i Sebastiana ur. 26.07.2018r. godz. 02.48
23.07.2018

Turski syn Doroty i Pawła ur. 23.07.2018r. godz. 17.58

Turski syn Doroty i Pawła ur. 23.07.2018r. godz. 17.58
23.07.2018

Kosiewicz syn Eweliny i Kamila ur. 23.07.2018r. godz. 15.12

Kosiewicz syn Eweliny i Kamila ur. 23.07.2018r. godz. 15.12
21.07.2018

Bralewska córka Ewy i Piotra ur. 21.07.2018r. godz. 15.20

Bralewska córka Ewy i Piotra ur. 21.07.2018r. godz. 15.20
20.07.2018

Grajko syn Emilii i Radosława ur. 20.07.2018r. godz. 10.35

Grajko syn Emilii i Radosława ur. 20.07.2018r. godz. 10.35
18.07.2018

Podchul syn Anny i Tomasza ur. 18.07.2018r. godz. 13.00

Podchul syn Anny i Tomasza ur. 18.07.2018r. godz. 13.00
15.07.2018

Lajzer syn Moniki i Wiesława ur. 15.07.2018r. godz. 00.15

Lajzer syn Moniki i Wiesława ur. 15.07.2018r. godz. 00.15
14.07.2018

Bagińska córka Doroty i Marcina ur. 14.07.2018r. godz. 14.33

Bagińska córka Doroty i Marcina ur. 14.07.2018r. godz. 14.33
13.07.2018

Nikonowicz syn Magdy i Zbigniewa ur. 13.07.2018r. godz. 10.15

Nikonowicz syn Magdy i Zbigniewa ur. 13.07.2018r. godz. 10.15
10.07.2018

Zduńczyk syn Anny i Rafała ur. 10.07.2018r. godz. 09.30

Zduńczyk syn Anny i Rafała ur. 10.07.2018r. godz. 09.30
08.07.2018

Długozima córka Eweliny i Mariusza ur. 08.07.2018r. godz. 11.10

Długozima córka Eweliny i Mariusza ur. 08.07.2018r. godz. 11.10
08.07.2018

Piaścik syn Mileny i Daniela ur. 08.07.2018r. godz. 06.10

Piaścik syn Mileny i Daniela ur. 08.07.2018r. godz. 06.10
01.07.2018

Nerkowski syn Anny i Tomasza ur. 01.07.2018r. godz. 02.30

Nerkowski syn Anny i Tomasza ur. 01.07.2018r. godz. 02.30
28.06.2018

Wysocki syn Eweliny i Radosława ur. 28.06.2018r. godz. 12.30

Wysocki syn Eweliny i Radosława ur. 28.06.2018r. godz. 12.30
26.06.2018

Kleciński syn Elżbiety i Macieja ur. 26.06.2018r. godz. 12.15

Kleciński syn Elżbiety i Macieja ur. 26.06.2018r. godz. 12.15
26.06.2018

Prusinowski syn Ewy i Krzysztofa ur. 26.06.2018r. godz. 09.00

Prusinowski syn Ewy i Krzysztofa ur. 26.06.2018r. godz. 09.00
20.06.2018

Rafałowski syn Marty i Krzysztofa ur. 20.06.2018r. godz. 11.47

Rafałowski syn Marty i Krzysztofa ur. 20.06.2018r. godz. 11.47
20.06.2018

Kołakowska córka Wioletty i Jerzego ur. 20.06.2018r. godz. 07.25

Kołakowska córka Wioletty i Jerzego ur. 20.06.2018r. godz. 07.25
18.06.2018

Karczewska córka Sylwii i Rafała ur. 18.06.2018r. godz. 10.45

Karczewska córka Sylwii i Rafała ur. 18.06.2018r. godz. 10.45
18.06.2018

Zalewska córka Magdaleny i Andrzeja ur. 18.06.2018r. godz. 09.10

Zalewska córka Magdaleny i Andrzeja ur. 18.06.2018r. godz. 09.10
10.06.2018

Żebrowski syn Moniki i Jana ur. 10.06.2018r. godz. 01.00

Żebrowski syn Moniki i Jana ur. 10.06.2018r. godz. 01.00
07.06.2018

Chojnowska córka Katarzyny i Sylwestra ur. 07.06.2018r. godz. 00.55

Chojnowska córka Katarzyny i Sylwestra ur. 07.06.2018r. godz. 00.55
04.06.2018

Czarkowski syn Justyny i Marcina ur. 04.06.2018r. godz. 15.30

Czarkowski syn Justyny i Marcina ur. 04.06.2018r. godz. 15.30