Nasze maluchy

2019
16.04.2019

Murawska córka Moniki ur. 16.04.2019r. godz. 13.35

Murawska córka Moniki ur. 16.04.2019r. godz. 13.35
10.04.2019

Barczewski syn Justyny i Grzegorza ur. 10.04.2019r. godz. 17.50

Barczewski syn Justyny i Grzegorza ur. 10.04.2019r. godz. 17.50
10.04.2019

Lis córka Ewy i Radosława ur. 10.04.2019r. godz. 09.20

Lis córka Ewy i Radosława ur. 10.04.2019r. godz. 09.20
08.04.2019

Waszkiewicz córka Anety i Cezarego ur. 08.04.2019r. godz. 12.20

Waszkiewicz córka Anety i Cezarego ur. 08.04.2019r. godz. 12.20
07.04.2019

Chaberek córka Sylwii i Daniela ur. 07.04.2019r. godz. 04.53

Chaberek córka Sylwii i Daniela ur. 07.04.2019r. godz. 04.53
04.04.2019

Bagińska córka Agnieszki i Pawła ur. 04.04.2019r. godz. 05.50

Bagińska córka Agnieszki i Pawła ur. 04.04.2019r. godz. 05.50
03.04.2019

Zielińska córka Edyty i Konrada ur. 03.04.2019r. godz. 19.40

Zielińska córka Edyty i Konrada ur. 03.04.2019r. godz. 19.40
03.04.2019

Ptak syn Pauliny i Pawła ur. 03.04.2019r. godz. 13.00

Ptak syn Pauliny i Pawła ur. 03.04.2019r. godz. 13.00
02.04.2019

Chaberek syn Emilii i Tomasza ur. 02.04.2019r. godz. 16.50

Chaberek syn Emilii i Tomasza ur. 02.04.2019r. godz. 16.50
02.04.2019

Tołczyk córka Urszuli i Mariusza ur. 02.04.2019r. godz. 09.53

Tołczyk córka Urszuli i Mariusza ur. 02.04.2019r. godz. 09.53
01.04.2019

Konopka syn Eweliny i Leszka ur. 01.04.2019r. godz. 13.10

Konopka syn Eweliny i Leszka ur. 01.04.2019r. godz. 13.10
29.03.2019

Niebrzydowski syn Magdaleny i Piotra ur. 29.03.2019r. godz. 23.05

Niebrzydowski syn Magdaleny i Piotra ur. 29.03.2019r. godz. 23.05
28.03.2019

Filipkowski syn Magdaleny i Karola ur. 28.03.2019r. godz. 12.45

Filipkowski syn Magdaleny i Karola ur. 28.03.2019r. godz. 12.45
26.03.2019

Borzymowski syn Jolanty i Dariusza ur. 26.03.2019r. godz. 21.45

Borzymowski syn Jolanty i Dariusza ur. 26.03.2019r. godz. 21.45
25.03.2019

Górski syn Natalii i Przemysława ur. 25.03.2019r. godz. 15.45

Górski syn Natalii i Przemysława ur. 25.03.2019r. godz. 15.45
25.03.2019

Wyrwas syn Ewy- Justyny i Łukasza ur. 25.03.2019r. godz. 15.00

Wyrwas syn Ewy- Justyny i Łukasza ur. 25.03.2019r. godz. 15.00
25.03.2019

Sęk syn Karoliny i Jacka ur. 25.03.2019r. godz. 13.25

Sęk syn Karoliny i Jacka ur. 25.03.2019r. godz. 13.25
24.03.2019

Świderski syn Jagody i Dariusza ur. 24.03.2019r. godz. 05.40

Świderski syn Jagody i Dariusza ur. 24.03.2019r. godz. 05.40
21.03.2019

Biedrzycki syn Marty i Rafała ur. 21.03.2019r. godz. 10.30

Biedrzycki syn Marty i Rafała ur. 21.03.2019r. godz. 10.30
20.03.2019

Mieczkowska córka Magdaleny i Pawła ur. 20.03.2019r. godz. 18.50

Mieczkowska córka Magdaleny i Pawła ur. 20.03.2019r. godz. 18.50
20.03.2019

Archacki syn Mileny i Adama ur. 20.03.2019r. godz. 05.15

Archacki syn Mileny i Adama ur. 20.03.2019r. godz. 05.15
20.03.2019

Banach syn Magdaleny i Pawła ur. 20.03.2019r. godz. 02.55

Banach syn Magdaleny i Pawła ur. 20.03.2019r. godz. 02.55
15.03.2019

Nerkowski syn Marzeny i Radosława ur. 15.03.2019r. godz. 20.20

Nerkowski syn Marzeny i Radosława ur. 15.03.2019r. godz. 20.20
15.03.2019

Lemańska córka Marty i Rafała ur. 15.03.2019r. godz. 16.00

Lemańska córka Marty i Rafała ur. 15.03.2019r. godz. 16.00
15.03.2019

Boć córka Magdaleny i Szymona ur. 15.03.2019r. godz. 12.55

Boć córka Magdaleny i Szymona ur. 15.03.2019r. godz. 12.55
15.03.2019

Urbanowski syn Pauliny i Karola ur. 15.03.2019r. godz. 01.55

Urbanowski syn Pauliny i Karola ur. 15.03.2019r. godz. 01.55
13.03.2019

Ranik córka Urszuli i Pawła ur. 13.03.2019r. godz. 03.10

Ranik córka Urszuli i Pawła ur. 13.03.2019r. godz. 03.10
12.03.2019

Bagińska córka Magdaleny i Adama ur. 12.03.2019r. godz. 08.50

Bagińska córka Magdaleny i Adama ur. 12.03.2019r. godz. 08.50
11.03.2019

Obrycki syn Moniki i Karola ur. 11.03.2019r. godz. 20.10

Obrycki syn Moniki i Karola ur. 11.03.2019r. godz. 20.10
11.03.2019

Ciołkowska córka Marleny ur. 11.03.2019r. godz. 15.10

Ciołkowska córka Marleny ur. 11.03.2019r. godz. 15.10