Nasze maluchy

2020
29.05.2020

Hermanowska córka Iwony i Tomasza ur. 29.05.2020 r. godz. 09.27

Hermanowska córka Iwony i Tomasza ur. 29.05.2020 r. godz. 09.27
28.05.2020

Grala syn Sylwii i Radosława ur. 28.05.2020 godz. 12.00

Grala syn Sylwii i Radosława ur. 28.05.2020 godz. 12.00
28.05.2020

Górski syn Eweliny i Jacka ur. 28.05.2020 r. godz. 08.35

Górski syn Eweliny i Jacka ur. 28.05.2020 r. godz. 08.35
26.05.2020

Karolin córka Anety i Mariusza ur. 26.05.2020 r. godz. 01.50

Karolin córka Anety i Mariusza ur. 26.05.2020 r. godz. 01.50
26.05.2020

Skomin syn Patrycji i Pawła ur. 26.05.2020 r. godz. 00.42

Skomin syn Patrycji i Pawła ur. 26.05.2020 r. godz. 00.42
25.05.2020

Trzciński syn Marleny i Pawła ur. 25.05.2020 r. godz. 10.05

Trzciński syn Marleny i Pawła ur. 25.05.2020 r. godz. 10.05
25.05.2020

Wiśniewska córka Marioli i Zenona ur. 25.05.2020 r. godz. 07.40

Wiśniewska córka Marioli i Zenona ur. 25.05.2020 r. godz. 07.40
21.05.2020

Ostrowski syn Agnieszki i Karola ur. 21.05.2020 r. godz. 10.15

Ostrowski syn Agnieszki i Karola ur. 21.05.2020 r. godz. 10.15
20.05.2020

Lenda córka Karoliny i Pawła ur. 20.05.2020 r. godz. 15.25

Lenda córka Karoliny i Pawła ur. 20.05.2020 r. godz. 15.25
20.05.2020

Biedrzycki syn Marty i Piotra ur. 20.05.2020 r. godz. 13.10

Biedrzycki syn Marty i Piotra ur. 20.05.2020 r. godz. 13.10
17.05.2020

Klimowicz syn Klaudii i Damiana ur. 17.05.2020 r. godz. 16.25

Klimowicz syn Klaudii i Damiana ur. 17.05.2020 r. godz. 16.25
17.05.2020

Bałdyga córka Magdaleny i Krystiana ur. 17.05.2020 r. godz. 02.50

Bałdyga córka Magdaleny i Krystiana ur. 17.05.2020 r. godz. 02.50
16.05.2020

Bankiewicz córka Katarzyny i Rafała ur. 16.05.2020 r. godz. 23.20

Bankiewicz córka Katarzyny i Rafała ur. 16.05.2020 r. godz. 23.20
16.05.2020

Samul córka Justyny i Kamila ur. 16.05.2020 r. godz. 07.25

Samul córka Justyny i Kamila ur. 16.05.2020 r. godz. 07.25
13.05.2020

Siwik córka Marleny i Sebastiana ur. 13.05.2020 r. godz. 10.50

Siwik córka Marleny i Sebastiana ur. 13.05.2020 r. godz. 10.50
13.05.2020

Chilińska córka Edyty i Marka ur. 13.05.2020 r. godz. 08.25

Chilińska córka Edyty i Marka ur. 13.05.2020 r. godz. 08.25
12.05.2020

Szymańska córka Justyny i Marcina ur. 12.05.2020 r. godz. 22.05

Szymańska córka Justyny i Marcina ur. 12.05.2020 r. godz. 22.05
12.05.2020

Kosiewicz syn Eweliny i Kamila ur. 12.05.2020 r. godz. 12.25

Kosiewicz syn Eweliny i Kamila ur. 12.05.2020 r. godz. 12.25
12.05.2020

Grabowski syn Patrycji i Cezarego ur. 12.05.2020 r. godz. 09.42

Grabowski syn Patrycji i Cezarego ur. 12.05.2020 r. godz. 09.42
11.05.2020

Gutowski syn Natalii i Pawła ur. 11.05.2020 r. godz. 11.35

Gutowski syn Natalii i Pawła ur. 11.05.2020 r. godz. 11.35
10.05.2020

Nadolny syn Patrycji i Piotra ur. 10.05.2020 r. godz. 22.10

Nadolny syn Patrycji i Piotra ur. 10.05.2020 r. godz. 22.10
10.05.2020

Lipka syn Ewy i Sławomira ur. 10.05.2020 r. godz. 18.15

Lipka syn Ewy i Sławomira ur. 10.05.2020 r. godz. 18.15
06.05.2020

Rydel syn Mileny i Adama ur. 06.05.2020 r. godz. 23.45

Rydel syn Mileny i Adama ur. 06.05.2020 r. godz. 23.45
06.05.2020

Andrzejczyk syn Laury i Kamila ur. 06.05.2020 r. godz. 11.25

Andrzejczyk syn Laury i Kamila ur. 06.05.2020 r. godz. 11.25
05.05.2020

Chludzińska córka Hanny i Marcina ur. 05.05.2020 r. godz. 01.30

Chludzińska córka Hanny i Marcina ur. 05.05.2020 r. godz. 01.30
04.05.2020

Wykowska córka Emilii i Leszka ur. 04.05.2020 r. godz. 13.20

Wykowska córka Emilii i Leszka ur. 04.05.2020 r. godz. 13.20
03.05.2020

Szymańska córka Agnieszki i Michała ur. 03.05.2020 r. godz. 23.10

Szymańska córka Agnieszki i Michała ur. 03.05.2020 r. godz. 23.10
30.04.2020

Raś syn Sylwii i Damiana ur. 30.04.2020 r. godz. 10.07

Raś syn Sylwii i Damiana ur. 30.04.2020 r. godz. 10.07
24.04.2020

Narożny syn Katarzyny i Daniela ur. 24.04.2020 r. godz. 08.15

Narożny syn Katarzyny i Daniela ur. 24.04.2020 r. godz. 08.15
22.04.2020

Szczech syn Patrycji i Radosława ur. 22.04.2020 r. godz. 14.45

Szczech syn Patrycji i Radosława ur. 22.04.2020 r. godz. 14.45