Nasze maluchy

2018
22.03.2018

Archacka córka Eweliny i Jarosława ur. 22.03.2018r. godz. 11.00

Archacka córka Eweliny i Jarosława ur. 22.03.2018r. godz. 11.00
21.03.2018

Brakoniecki syn Anety i Jacka ur. 21.03.2018r. godz. 23.15

Brakoniecki syn Anety i Jacka ur. 21.03.2018r. godz. 23.15
21.03.2018

Borkowski syn Moniki i Rafała ur. 21.03.2018r. godz. 09.39

Borkowski syn Moniki i Rafała ur. 21.03.2018r. godz. 09.39
21.03.2018

Lipiński syn Ewy i Pawła ur. 21.03.2018r. godz. 09.00

Lipiński syn Ewy i Pawła ur. 21.03.2018r. godz. 09.00
20.03.2018

Chrzanowska, córka Marty i Kamila ur. 20.03.2018r. godz. 19.55

Chrzanowska, córka Marty i Kamila ur. 20.03.2018r. godz. 19.55
20.03.2018

Wondołowski syn Renaty i Alberta ur. 20.03.2018r. godz. 09.25

Wondołowski syn Renaty i Alberta ur. 20.03.2018r. godz. 09.25
19.03.2018

Karząbek córka Anety i Jacka ur. 19.03.2018r. godz. 09.55

Karząbek córka Anety i Jacka ur. 19.03.2018r. godz. 09.55
16.03.2018

Gromadzki syn Justyny i Marcina ur. 16.03.2018r. godz. 13.20

Gromadzki syn Justyny i Marcina ur. 16.03.2018r. godz. 13.20
14.03.2018

Szulnicki syn Eweliny i Jana ur. 14.03.2018r. godz. 16.15

Szulnicki syn Eweliny i Jana ur. 14.03.2018r. godz. 16.15
10.03.2018

Liżewska córka Katarzyny i Andrzeja ur. 10.03.2018r. godz. 17.21

Liżewska córka Katarzyny i Andrzeja ur. 10.03.2018r. godz. 17.21
09.03.2018

Dudaryk córka Patrycji i Tomasza ur. 09.03.2018r. godz. 03.20

Dudaryk córka Patrycji i Tomasza ur. 09.03.2018r. godz. 03.20
04.03.2018

Grabowski syn Marty i Waldemara ur. 04.03.2018r. godz. 10.20

Grabowski syn Marty i Waldemara ur. 04.03.2018r. godz. 10.20
02.03.2018

Małolepsza córka Marzeny i Tomasza ur. 02.03.2018r. godz. 18.00

Małolepsza córka Marzeny i Tomasza ur. 02.03.2018r. godz. 18.00
01.03.2018

Stachelek córka Moniki i Michała ur. 01.03.2018r. godz. 16.50

Stachelek córka Moniki i Michała ur. 01.03.2018r. godz. 16.50
27.02.2018

Czarnecka córka Edyty ur. 27.02.2018r. godz. 07.25

Czarnecka córka Edyty ur. 27.02.2018r. godz. 07.25
25.02.2018

Banach córka Marleny ur. 25.02.2018r. godz. 20.35

Banach córka Marleny ur. 25.02.2018r. godz. 20.35
23.02.2018

Zakrzewska córka Małgorzaty ur. 23.02.2018r. godz. 09.00

Zakrzewska córka Małgorzaty ur. 23.02.2018r. godz. 09.00
17.02.2018

Krasowski syn Wioletty ur. 17.02.2018r. godz. 13.40

Krasowski syn Wioletty ur. 17.02.2018r. godz. 13.40
16.02.2018

Nosek córka Mileny ur. 16.02.2018r. godz. 23.40

Nosek córka Mileny ur. 16.02.2018r. godz. 23.40
16.02.2018

Urbanowska córka Ewy ur. 16.02.2018r. godz. 09.05

Urbanowska córka Ewy ur. 16.02.2018r. godz. 09.05
14.02.2018

Kiernozek córka Małgorzaty ur. 14.02.2018r. godz. 03.15

Kiernozek córka Małgorzaty ur. 14.02.2018r. godz. 03.15
12.02.2018

Łazarczyk syn Alicji ur. 12.02.2018r. godz. 09.30

Łazarczyk syn Alicji ur. 12.02.2018r. godz. 09.30
06.02.2018

Kozikowski syn Małgorzaty ur. 06.02.2018r. godz. 18.00

Kozikowski syn Małgorzaty ur. 06.02.2018r. godz. 18.00
06.02.2018

Sekściński syn Joanny ur. 06.02.2018r. godz. 01.10

Sekściński syn Joanny ur. 06.02.2018r. godz. 01.10
05.02.2018

Pawelczyk syn Joanny ur. 05.02.2018r. godz. 22.50

Pawelczyk syn Joanny ur. 05.02.2018r. godz. 22.50