Nasze maluchy

2020
22.04.2020

Kowalczyk córka Marleny i Piotra ur. 22.04.2020 r. godz. 12.05

Kowalczyk córka Marleny i Piotra ur. 22.04.2020 r. godz. 12.05
22.04.2020

Rasiah syn Ewy i Adama ur. 22.04.2020 r. godz. 11.00

Rasiah syn Ewy i Adama ur. 22.04.2020 r. godz. 11.00
22.04.2020

Łada córka Magdaleny i Konrada ur. 22.04.2020 r. godz. 09.15

Łada córka Magdaleny i Konrada ur. 22.04.2020 r. godz. 09.15
21.04.2020

Małż syn Angeliki i Grzegorza ur. 21.04.2020 r. godz. 10.35

Małż syn Angeliki i Grzegorza ur. 21.04.2020 r. godz. 10.35
20.04.2020

Jankowski syn Iwony i Karola ur. 20.04.2020 r. godz. 11.35

Jankowski syn Iwony i Karola ur. 20.04.2020 r. godz. 11.35
20.04.2020

Pisarski syn Eweliny i Adama ur. 20.04.2020 r. godz. 09.40

Pisarski syn Eweliny i Adama ur. 20.04.2020 r. godz. 09.40
18.04.2020

Siwik syn Joanny i Adriana ur. 18.04.2020 r. godz. 22.25

Siwik syn Joanny i Adriana ur. 18.04.2020 r. godz. 22.25
15.04.2020

Konert syn Katarzyny i Marcina ur. 15.04.2020 r. godz. 19.45

Konert syn Katarzyny i Marcina ur. 15.04.2020 r. godz. 19.45
15.04.2020

Krawczyk córka Magdy i Michała ur. 15.04.2020 r. godz. 10.00

Krawczyk córka Magdy i Michała ur. 15.04.2020 r. godz. 10.00
15.04.2020

Pycia córka Patrycji i Adama ur. 15.04.2020 r. godz. 01.25

Pycia córka Patrycji i Adama ur. 15.04.2020 r. godz. 01.25
14.04.2020

Fiertek syn Patrycji i Dawida ur. 14.04.2020 r. godz. 19.55

Fiertek syn Patrycji i Dawida ur. 14.04.2020 r. godz. 19.55
13.04.2020

Poreda córka Marzeny i Krystiana ur. 13.04.2020 r. godz. 15.40

Poreda córka Marzeny i Krystiana ur. 13.04.2020 r. godz. 15.40
13.04.2020

Milczarska córka Agaty i Tomasza ur. 13.04.2020 r. godz. 03.30

Milczarska córka Agaty i Tomasza ur. 13.04.2020 r. godz. 03.30
12.04.2020

Krom córka Karoliny i Tomasza ur. 12.04.2020 r. godz. 11.45

Krom córka Karoliny i Tomasza ur. 12.04.2020 r. godz. 11.45
05.04.2020

Ugniewski syn Alicji i Artura ur. 05.04.2020 r. godz. 11.20

Ugniewski syn Alicji i Artura ur. 05.04.2020 r. godz. 11.20
04.04.2020

Zduńczyk syn Pauliny i Adama ur. 04.04.2020 r. godz. 11.30

Zduńczyk syn Pauliny i Adama ur. 04.04.2020 r. godz. 11.30
30.03.2020

Sakowska córka Aleksandry i Tomasza ur. 30.03.2020 r. godz. 07.10

Sakowska córka Aleksandry i Tomasza ur. 30.03.2020 r. godz. 07.10
29.03.2020

Piszewska córka Wiolety i Łukasza ur. 29.03.2020 r. godz. 20.10

Piszewska córka Wiolety i Łukasza ur. 29.03.2020 r. godz. 20.10
29.03.2020

Szczerba córka Wiktorii i Krystiana ur. 29.03.2020 r. godz. 19.00

Szczerba córka Wiktorii i Krystiana ur. 29.03.2020 r. godz. 19.00
24.03.2020

Chojnowski syn Zuzanny i Andrzeja ur. 24.03.2020 r. godz. 22.27

Chojnowski syn Zuzanny i Andrzeja ur. 24.03.2020 r. godz. 22.27
24.03.2020

Maciejewski syn Aleksandry i Macieja ur. 24.03.2020 r. godz. 13.25

Maciejewski syn Aleksandry i Macieja ur. 24.03.2020 r. godz. 13.25
24.03.2020

Kisiel syn Iwony i Rafała ur. 24.03.2020 r. godz. 01.35

Kisiel syn Iwony i Rafała ur. 24.03.2020 r. godz. 01.35
23.03.2020

Parda córka Eweliny i Zbigniewa ur. 23.03.2020 r. godz. 15.42

Parda córka Eweliny i Zbigniewa ur. 23.03.2020 r. godz. 15.42
22.03.2020

Dymerski syn Kamili i Zbigniewa ur. 22.03.2020 r. godz. 01.40

Dymerski syn Kamili i Zbigniewa ur. 22.03.2020 r. godz. 01.40
21.03.2020

Gajda córka Anity i Piotra ur. 21.03.2020 r. 22.45

Gajda córka Anity i Piotra ur. 21.03.2020 r. 22.45
21.03.2020

Pycza syn Marleny i Mateusza ur. 21.03.2020 r. godz. 19.10

Pycza syn Marleny i Mateusza ur. 21.03.2020 r. godz. 19.10
20.03.2020

Kropiewnicki syn Doroty i Kamila ur. 20.03.2020 r. godz. 08.55

Kropiewnicki syn Doroty i Kamila ur. 20.03.2020 r. godz. 08.55
18.03.2020

Filipkowska córka Justyny i Piotra ur. 18.03.2020 r. godz. 23.10

Filipkowska córka Justyny i Piotra ur. 18.03.2020 r. godz. 23.10
18.03.2020

Sekścińska córka Marleny i Rafała ur. 18.03.2020 r. godz. 21.10

Sekścińska córka Marleny i Rafała ur. 18.03.2020 r. godz. 21.10
18.03.2020

Korzeniecka córka Eweliny i Dariusza ur. 18.03.2020 r. godz. 09.30

Korzeniecka córka Eweliny i Dariusza ur. 18.03.2020 r. godz. 09.30