Nasze maluchy

2018
29.09.2018

Stachelek syn Ewy i Daniela ur. 29.09.2018r. godz. 00.55

Stachelek syn Ewy i Daniela ur. 29.09.2018r. godz. 00.55
27.09.2018

Wróbel syn Karoliny i Artura ur. 27.09.2018r. godz. 17.15

Wróbel syn Karoliny i Artura ur. 27.09.2018r. godz. 17.15
26.09.2018

Cwalina syn Magdaleny i Adama ur. 26.09.2018r. godz. 11.50

Cwalina syn Magdaleny i Adama ur. 26.09.2018r. godz. 11.50
25.09.2018

Gołaś syn Magdaleny i Adama ur. 25.09.2018r. godz. 09.33

Gołaś syn Magdaleny i Adama ur. 25.09.2018r. godz. 09.33
24.09.2018

Kiełczewski syn Renaty i Karola ur. 24.09.2018r. godz. 11.40

Kiełczewski syn Renaty i Karola ur. 24.09.2018r. godz. 11.40
24.09.2018

Rydel córka Magdaleny i Arkadiusza ur. 24.09.2018r. godz. 08.55

Rydel córka Magdaleny i Arkadiusza ur. 24.09.2018r. godz. 08.55
23.09.2018

Góralczyk córka Anety i Grzegorza ur. 23.09.2018r. godz. 17.55

Góralczyk córka Anety i Grzegorza ur. 23.09.2018r. godz. 17.55
18.09.2018

Szymanowski syn Edyty i Marcina ur. 18.09.2018r. godz. 09.55

Szymanowski syn Edyty i Marcina ur. 18.09.2018r. godz. 09.55
18.09.2018

Szostkowska córka Kamili i Waldemara ur. 18.09.2018r. godz. 08.25

Szostkowska córka Kamili i Waldemara ur. 18.09.2018r. godz. 08.25
10.09.2018

Tanajewski syn Sylwii i Dawida ur. 10.09.2018r. godz. 08.40

Tanajewski syn Sylwii i Dawida ur. 10.09.2018r. godz. 08.40
09.09.2018

Klonowski syn Małgorzaty i Sławomira ur. 09.09.2018r. godz. 23.50

Klonowski syn Małgorzaty i Sławomira ur. 09.09.2018r. godz. 23.50
08.09.2018

Trzcińska córka Justyny i Pawła ur. 08.09.2018r. godz. 14.40

Trzcińska córka Justyny i Pawła ur. 08.09.2018r. godz. 14.40
06.09.2018

Kozłowski syn Magdaleny i Kamila ur. 06.09.2018r. godz. 00.40

Kozłowski syn Magdaleny i Kamila ur. 06.09.2018r. godz. 00.40
05.09.2018

Jurczyk syn Elwiry i Mariusza ur. 05.09.2018r. godz. 08.50

Jurczyk syn Elwiry i Mariusza ur. 05.09.2018r. godz. 08.50
04.09.2018

Pupecki syn Anny ur. 04.09.2018r. godz. 02.40

Pupecki syn Anny ur. 04.09.2018r. godz. 02.40
03.09.2018

Marcińczyk syn Sylwii i Artura ur. 03.09.2018r. godz. 12.20

Marcińczyk syn Sylwii i Artura ur. 03.09.2018r. godz. 12.20
02.09.2018

Baranowski syn Joanny i Sebastiana ur. 02.09.2018r. godz. 10.52

Baranowski syn Joanny i Sebastiana ur. 02.09.2018r. godz. 10.52
01.09.2018

Niecikowska córka Emilii i Mariusza ur. 01.09.2018r. godz. 13.35

Niecikowska córka Emilii i Mariusza ur. 01.09.2018r. godz. 13.35
31.08.2018

Tyszka syn Joanny i Zbigniewa ur. 31.08.2018r. godz. 19.33

Tyszka syn Joanny i Zbigniewa ur. 31.08.2018r. godz. 19.33
27.08.2018

Trepanowska córka Małgorzaty i Pawła ur. 27.08.2018r. godz. 04.10

Trepanowska córka Małgorzaty i Pawła ur. 27.08.2018r. godz. 04.10
25.08.2018

Sławecki syn Moniki i Cezarego ur. 25.08.2018r. godz. 03.30

Sławecki syn Moniki i Cezarego ur. 25.08.2018r. godz. 03.30
24.08.2018

Lewicka córka Marty i Adama ur. 24.08.2018r. godz. 23.00

Lewicka córka Marty i Adama ur. 24.08.2018r. godz. 23.00
24.08.2018

Bazydło córka Pauliny i Macieja ur. 24.08.2018r. godz. 20.05

Bazydło córka Pauliny i Macieja ur. 24.08.2018r. godz. 20.05
23.08.2018

Wojsław córka Justyny i Marcina ur. 23.08.2018r. godz. 21.45

Wojsław córka Justyny i Marcina ur. 23.08.2018r. godz. 21.45
23.08.2018

Klimek syn Magdy i Adama ur. 23.08.2018r. godz. 09.40

Klimek syn Magdy i Adama ur. 23.08.2018r. godz. 09.40
21.08.2018

Podlaski syn Katarzyny i Kamila ur. 21.08.2018r. godz. 13.07

Podlaski syn Katarzyny i Kamila ur. 21.08.2018r. godz. 13.07
17.08.2018

Chmielewska córka Pauliny i Huberta ur. 17.08.2018r. godz. 23.30

Chmielewska córka Pauliny i Huberta ur. 17.08.2018r. godz. 23.30
17.08.2018

Gleba córka Marty i Marcina ur. 17.08.2018r. godz. 12.10

Gleba córka Marty i Marcina ur. 17.08.2018r. godz. 12.10
16.08.2018

Ferenc córka Lucyny i Michała ur. 16.08.2018r. godz. 11.43

Ferenc córka Lucyny i Michała ur. 16.08.2018r. godz. 11.43
13.08.2018

Marchewka syn Anny i Marcina ur. 13.08.2018r. godz. 08.10

Marchewka syn Anny i Marcina ur. 13.08.2018r. godz. 08.10