Nasze maluchy

2019
26.07.2019

Banach córka Agnieszki i Michała ur. 26.07.2019 r. godz. 09.15

Banach córka Agnieszki i Michała ur. 26.07.2019 r. godz. 09.15
25.07.2019

Ulążka syn Anny i Alberta ur. 25.07.2019 r. godz. 17.30

Ulążka syn Anny i Alberta ur. 25.07.2019 r. godz. 17.30
25.07.2019

Bajkiewicz syn Weroniki i Daniela ur. 25.07.2019 r. godz. 10.55

Bajkiewicz syn Weroniki i Daniela ur. 25.07.2019 r. godz. 10.55
25.07.2019

Żyliński syn Aleksandry i Roberta ur. 25.07.2019 r. godz. 02.35

Żyliński syn Aleksandry i Roberta ur. 25.07.2019 r. godz. 02.35
24.07.2019

Obrycka córka Justyny i Łukasza ur. 24.07.2019 r. godz. 12.00

Obrycka córka Justyny i Łukasza ur. 24.07.2019 r. godz. 12.00
19.07.2019

Szczech córka Eweliny i Krystiana ur. 19.07.2019 r. godz. 21.50

Szczech córka Eweliny i Krystiana ur. 19.07.2019 r. godz. 21.50
19.07.2019

Chojnowski syn Anny i Bartłomieja ur. 19.07.2019 r. godz. 08.50

Chojnowski syn Anny i Bartłomieja ur. 19.07.2019 r. godz. 08.50
18.07.2019

Filipkowska córka Justyny i Jarosława ur. 18.07.2019 r. godz. 09.20

Filipkowska córka Justyny i Jarosława ur. 18.07.2019 r. godz. 09.20
16.07.2019

Mrozik syn Ewy i Adama ur. 16.07.2019 r. godz. 08.50

Mrozik syn Ewy i Adama ur. 16.07.2019 r. godz. 08.50
12.07.2019

Danowska córka Sylwii i Antoniego ur. 12.07.2019 r. godz. 13.15

Danowska córka Sylwii i Antoniego ur. 12.07.2019 r. godz. 13.15
11.07.2019

Szmigiel syn Marty i Tomasza ur. 11.07.2019 r. godz. 08.10

Szmigiel syn Marty i Tomasza ur. 11.07.2019 r. godz. 08.10
10.07.2019

Konopka córka Doroty i Marcina ur. 10.07.2019 r. godz. 11.45

Konopka córka Doroty i Marcina ur. 10.07.2019 r. godz. 11.45
10.07.2019

Karwowska córka Anny i Pawła ur. 10.07.2019 r. godz. 09.50

Karwowska córka Anny i Pawła ur. 10.07.2019 r. godz. 09.50
09.07.2019

Szczech syn Pauliny i Michała ur. 09.07.2019 r. godz. 09.03

Szczech syn Pauliny i Michała ur. 09.07.2019 r. godz. 09.03
06.07.2019

Zalewski syn Joanny i Adama ur. 06.07.2019 r. godz. 16.13

Zalewski syn Joanny i Adama ur. 06.07.2019 r. godz. 16.13
03.07.2019

Rejka syn Ewy i Roberta ur. 03.07.2019 r. godz. 05.35

Rejka syn Ewy i Roberta ur. 03.07.2019 r. godz. 05.35
01.07.2019

Gacka córka Ewy i Rafała ur. 01.07.2019 r. godz. 13.15

Gacka córka Ewy i Rafała ur. 01.07.2019 r. godz. 13.15
30.06.2019

Ramotowska córka Karoliny i Grzegorza ur. 30.06.2019r. godz. 09.00

Ramotowska córka Karoliny i Grzegorza ur. 30.06.2019r. godz. 09.00
28.06.2019

Krzynowek córka Anny i Grzegorza ur. 28.06.2019r. godz. 09.20

Krzynowek córka Anny i Grzegorza ur. 28.06.2019r. godz. 09.20
26.06.2019

Sawicki syn Joanny i Dawida ur. 26.06.2019r. godz. 08.48

Sawicki syn Joanny i Dawida ur. 26.06.2019r. godz. 08.48
24.06.2019

Niecikowska córka Klaudii i Piotra ur. 24.06.2019r. godz. 23.00

Niecikowska córka Klaudii i Piotra ur. 24.06.2019r. godz. 23.00
22.06.2019

Zalewski syn Wiktorii ur. 22.06.2019r. godz. 21.35

Zalewski syn Wiktorii ur. 22.06.2019r. godz. 21.35
22.06.2019

Duda syn Aleksandry i Radosława ur. 22.06.2019r. godz. 14.35

Duda syn Aleksandry i Radosława ur. 22.06.2019r. godz. 14.35
22.06.2019

Skrodzki syn Sylwii i Marcina ur. 22.06.2019r. godz. 09.05

Skrodzki syn Sylwii i Marcina ur. 22.06.2019r. godz. 09.05
15.06.2019

Borawski syn Klaudii i Konrada ur. 15.06.2019r. godz. 14.00

Borawski syn Klaudii i Konrada ur. 15.06.2019r. godz. 14.00
14.06.2019

Zuzga syn Emilii ur. 14.06.2019r. godz. 05.45

Zuzga syn Emilii ur. 14.06.2019r. godz. 05.45
13.06.2019

Kukliński syn Moniki i Łukasza ur. 13.06.2019r. godz. 12.00

Kukliński syn Moniki i Łukasza ur. 13.06.2019r. godz. 12.00
13.06.2019

Bagiński syn Natalii i Przemysława ur. 13.06.2019r. godz. 06.24

Bagiński syn Natalii i Przemysława ur. 13.06.2019r. godz. 06.24
11.06.2019

Bogdańska córka Anny i Krzysztofa ur. 11.06.2019r. godz. 06.30

Bogdańska córka Anny i Krzysztofa ur. 11.06.2019r. godz. 06.30
10.06.2019

Cedrowska córka Klaudii i Daniela ur. 10.06.2019r. godz. 19.50.

Cedrowska córka Klaudii i Daniela ur. 10.06.2019r. godz. 19.50.