Nasze maluchy

2019
31.05.2019

Nikiel syn Magdaleny i Patryka ur. 31.05.2019r. godz. 13.35

Nikiel syn Magdaleny i Patryka ur. 31.05.2019r. godz. 13.35
22.05.2019

Pupek syn Pauliny i Łukasza ur. 22.05.2019r. godz. 14.30

Pupek syn Pauliny i Łukasza ur. 22.05.2019r. godz. 14.30
17.05.2019

Łazarczyk córka Danuty i Łukasza ur. 17.05.2019r. godz. 04.30

Łazarczyk córka Danuty i Łukasza ur. 17.05.2019r. godz. 04.30
16.05.2019

Piwowarska córka Anny i Dariusza ur. 16.05.2019r. godz. 14.10

Piwowarska córka Anny i Dariusza ur. 16.05.2019r. godz. 14.10
16.05.2019

Jurczyk córka Marty i Grzegorza ur. 16.05.2019r. godz. 07.45

Jurczyk córka Marty i Grzegorza ur. 16.05.2019r. godz. 07.45
14.05.2019

Łebkowska córka Klaudii i Pawła ur. 14.05.2019r. godz. 21.05

Łebkowska córka Klaudii i Pawła ur. 14.05.2019r. godz. 21.05
12.05.2019

Koc syn Martyny i Marcina ur. 12.05.2019r. godz. 12.50

Koc syn Martyny i Marcina ur. 12.05.2019r. godz. 12.50
10.05.2019

Grzech córka Ewy i Michała ur. 10.05.2019r. godz. 05.05

Grzech córka Ewy i Michała ur. 10.05.2019r. godz. 05.05
09.05.2019

Karczewska córka Karoliny i Pawła ur. 09.05.2019r. godz. 20.18

Karczewska córka Karoliny i Pawła ur. 09.05.2019r. godz. 20.18
08.05.2019

Brodzik córka Marleny i Karola ur. 08.05.2019r. godz. 19.10

Brodzik córka Marleny i Karola ur. 08.05.2019r. godz. 19.10
08.05.2019

Piechowicz córka Magdaleny i Radosława ur. 08.05.2019r. godz. 05.15

Piechowicz córka Magdaleny i Radosława ur. 08.05.2019r. godz. 05.15
06.05.2019

Soliwoda syn Alicji i Mateusza ur. 06.05.2019r. godz. 09.30

Soliwoda syn Alicji i Mateusza ur. 06.05.2019r. godz. 09.30
05.05.2019

Wojsław córka Ewy i Krystiana ur. 05.05.2019r. godz. 10.50

Wojsław córka Ewy i Krystiana ur. 05.05.2019r. godz. 10.50
04.05.2019

Rydel córka Elizy i Wojciecha ur. 04.05.2019r. godz. 15.45

Rydel córka Elizy i Wojciecha ur. 04.05.2019r. godz. 15.45
26.04.2019

Dęby syn Beaty i Pawła ur. 26.04.2019r. godz. 23.10

Dęby syn Beaty i Pawła ur. 26.04.2019r. godz. 23.10
22.04.2019

Brzuchalski syn Karoliny i Henryka ur. 22.04.2019r. godz. 20.40

Brzuchalski syn Karoliny i Henryka ur. 22.04.2019r. godz. 20.40
18.04.2019

Prusinowski syn Magdy i Mariusza ur. 18.04.2019r. godz. 15.10

Prusinowski syn Magdy i Mariusza ur. 18.04.2019r. godz. 15.10
16.04.2019

Kałudziński syn Iwony i Krzysztofa ur. 16.04.2019r. godz. 14.40

Kałudziński syn Iwony i Krzysztofa ur. 16.04.2019r. godz. 14.40
16.04.2019

Murawska córka Moniki ur. 16.04.2019r. godz. 13.35

Murawska córka Moniki ur. 16.04.2019r. godz. 13.35
10.04.2019

Barczewski syn Justyny i Grzegorza ur. 10.04.2019r. godz. 17.50

Barczewski syn Justyny i Grzegorza ur. 10.04.2019r. godz. 17.50
10.04.2019

Lis córka Ewy i Radosława ur. 10.04.2019r. godz. 09.20

Lis córka Ewy i Radosława ur. 10.04.2019r. godz. 09.20
08.04.2019

Waszkiewicz córka Anety i Cezarego ur. 08.04.2019r. godz. 12.20

Waszkiewicz córka Anety i Cezarego ur. 08.04.2019r. godz. 12.20
07.04.2019

Chaberek córka Sylwii i Daniela ur. 07.04.2019r. godz. 04.53

Chaberek córka Sylwii i Daniela ur. 07.04.2019r. godz. 04.53
04.04.2019

Bagińska córka Agnieszki i Pawła ur. 04.04.2019r. godz. 05.50

Bagińska córka Agnieszki i Pawła ur. 04.04.2019r. godz. 05.50
03.04.2019

Zielińska córka Edyty i Konrada ur. 03.04.2019r. godz. 19.40

Zielińska córka Edyty i Konrada ur. 03.04.2019r. godz. 19.40
03.04.2019

Ptak syn Pauliny i Pawła ur. 03.04.2019r. godz. 13.00

Ptak syn Pauliny i Pawła ur. 03.04.2019r. godz. 13.00
02.04.2019

Chaberek syn Emilii i Tomasza ur. 02.04.2019r. godz. 16.50

Chaberek syn Emilii i Tomasza ur. 02.04.2019r. godz. 16.50
02.04.2019

Tołczyk córka Urszuli i Mariusza ur. 02.04.2019r. godz. 09.53

Tołczyk córka Urszuli i Mariusza ur. 02.04.2019r. godz. 09.53
01.04.2019

Konopka syn Eweliny i Leszka ur. 01.04.2019r. godz. 13.10

Konopka syn Eweliny i Leszka ur. 01.04.2019r. godz. 13.10
29.03.2019

Niebrzydowski syn Magdaleny i Piotra ur. 29.03.2019r. godz. 23.05

Niebrzydowski syn Magdaleny i Piotra ur. 29.03.2019r. godz. 23.05