Nasze maluchy

2018
27.08.2018

Trepanowska córka Małgorzaty i Pawła ur. 27.08.2018r. godz. 04.10

Trepanowska córka Małgorzaty i Pawła ur. 27.08.2018r. godz. 04.10
25.08.2018

Sławecki syn Moniki i Cezarego ur. 25.08.2018r. godz. 03.30

Sławecki syn Moniki i Cezarego ur. 25.08.2018r. godz. 03.30
24.08.2018

Lewicka córka Marty i Adama ur. 24.08.2018r. godz. 23.00

Lewicka córka Marty i Adama ur. 24.08.2018r. godz. 23.00
24.08.2018

Bazydło córka Pauliny i Macieja ur. 24.08.2018r. godz. 20.05

Bazydło córka Pauliny i Macieja ur. 24.08.2018r. godz. 20.05
23.08.2018

Wojsław córka Justyny i Marcina ur. 23.08.2018r. godz. 21.45

Wojsław córka Justyny i Marcina ur. 23.08.2018r. godz. 21.45
23.08.2018

Klimek syn Magdy i Adama ur. 23.08.2018r. godz. 09.40

Klimek syn Magdy i Adama ur. 23.08.2018r. godz. 09.40
21.08.2018

Podlaski syn Katarzyny i Kamila ur. 21.08.2018r. godz. 13.07

Podlaski syn Katarzyny i Kamila ur. 21.08.2018r. godz. 13.07
17.08.2018

Chmielewska córka Pauliny i Huberta ur. 17.08.2018r. godz. 23.30

Chmielewska córka Pauliny i Huberta ur. 17.08.2018r. godz. 23.30
17.08.2018

Gleba córka Marty i Marcina ur. 17.08.2018r. godz. 12.10

Gleba córka Marty i Marcina ur. 17.08.2018r. godz. 12.10
16.08.2018

Ferenc córka Lucyny i Michała ur. 16.08.2018r. godz. 11.43

Ferenc córka Lucyny i Michała ur. 16.08.2018r. godz. 11.43
13.08.2018

Marchewka syn Anny i Marcina ur. 13.08.2018r. godz. 08.10

Marchewka syn Anny i Marcina ur. 13.08.2018r. godz. 08.10
11.08.2018

Żyjewski syn Małgorzaty i Jana ur. 11.08.2018r. godz. 01.35

Żyjewski syn Małgorzaty i Jana ur. 11.08.2018r. godz. 01.35
10.08.2018

Niksa syn Karoliny i Michała ur. 10.08.2018r. godz. 21.15

Niksa syn Karoliny i Michała ur. 10.08.2018r. godz. 21.15
10.08.2018

Dąbkowska córka Moniki i Wiesława ur. 10.08.2018r. godz. 18.05

Dąbkowska córka Moniki i Wiesława ur. 10.08.2018r. godz. 18.05
06.08.2018

Karwowski syn Marleny i Piotra ur. 06.08.2018r. godz. 20.40

Karwowski syn Marleny i Piotra ur. 06.08.2018r. godz. 20.40
01.08.2018

Korytkowska córka Eweliny i Marcina ur. 01.08.2018r. godz. 09.10

Korytkowska córka Eweliny i Marcina ur. 01.08.2018r. godz. 09.10
01.08.2018

Korytkowska córka Eweliny i Marcina ur. 01.08.2018r. godz. 09.10

Korytkowska córka Eweliny i Marcina ur. 01.08.2018r. godz. 09.10
31.07.2018

Mioduszewski syn Emili i Mariusza ur. 31.07.2017r. godz. 19.27

Mioduszewski syn Emili i Mariusza ur. 31.07.2017r. godz. 19.27
28.07.2018

Paluszek syn Katarzyny i Marka ur. 28.07.2018r. godz. 08.25

Paluszek syn Katarzyny i Marka ur. 28.07.2018r. godz. 08.25
27.07.2018

Nieciecka córka Mileny i Karola ur. 27.07.2018r. godz. 08.40

Nieciecka córka Mileny i Karola ur. 27.07.2018r. godz. 08.40
26.07.2018

Bałdyga syn Karoliny i Tomasza ur. 26.07.2018r. godz. 22.37

Bałdyga syn Karoliny i Tomasza ur. 26.07.2018r. godz. 22.37
26.07.2018

Cwalina córka Ireny i Grzegorza ur. 26.07.2018r. godz. 05.25

Cwalina córka Ireny i Grzegorza ur. 26.07.2018r. godz. 05.25
26.07.2018

Topka syn Magdaleny i Sebastiana ur. 26.07.2018r. godz. 02.48

Topka syn Magdaleny i Sebastiana ur. 26.07.2018r. godz. 02.48
23.07.2018

Turski syn Doroty i Pawła ur. 23.07.2018r. godz. 17.58

Turski syn Doroty i Pawła ur. 23.07.2018r. godz. 17.58
23.07.2018

Kosiewicz syn Eweliny i Kamila ur. 23.07.2018r. godz. 15.12

Kosiewicz syn Eweliny i Kamila ur. 23.07.2018r. godz. 15.12
21.07.2018

Bralewska córka Ewy i Piotra ur. 21.07.2018r. godz. 15.20

Bralewska córka Ewy i Piotra ur. 21.07.2018r. godz. 15.20
20.07.2018

Grajko syn Emilii i Radosława ur. 20.07.2018r. godz. 10.35

Grajko syn Emilii i Radosława ur. 20.07.2018r. godz. 10.35
18.07.2018

Podchul syn Anny i Tomasza ur. 18.07.2018r. godz. 13.00

Podchul syn Anny i Tomasza ur. 18.07.2018r. godz. 13.00
15.07.2018

Lajzer syn Moniki i Wiesława ur. 15.07.2018r. godz. 00.15

Lajzer syn Moniki i Wiesława ur. 15.07.2018r. godz. 00.15
14.07.2018

Bagińska córka Doroty i Marcina ur. 14.07.2018r. godz. 14.33

Bagińska córka Doroty i Marcina ur. 14.07.2018r. godz. 14.33