Nasze maluchy

2020
30.12.2020

Zelkowska, córka Martyny i Leszka, ur. 30.12.2020 godz. 08.35

Zelkowska, córka Martyny i Leszka, ur. 30.12.2020 godz. 08.35
28.12.2020

Stypułkowski, syn Eweliny i Łukasza, ur. 28.12.2020 r. godz. 19.00

Stypułkowski, syn Eweliny i Łukasza, ur. 28.12.2020 r. godz. 19.00
26.12.2020

Rogowska, córka Alicji i Arkadiusza, ur. 26.12.2020 r. godz. 04.10

Rogowska, córka Alicji i Arkadiusza, ur. 26.12.2020 r. godz. 04.10
21.12.2020

Narewski, syn Magdaleny i Damiana, ur. 21.12.2020 r. godz. 15.15

Narewski, syn Magdaleny i Damiana, ur. 21.12.2020 r. godz. 15.15
19.12.2020

Jarzyło, syn Jolanty i Piotra, ur. 19.12.2020 r. godz. 21.15

Jarzyło, syn Jolanty i Piotra, ur. 19.12.2020 r. godz. 21.15
16.12.2020

Kuliś, córka Agnieszki i Adriana, ur. 16.12.2020 r. godz. 20.35

Kuliś, córka Agnieszki i Adriana, ur. 16.12.2020 r. godz. 20.35
15.12.2020

Wachowska, córka Izabeli i Marcina, ur. 15.12.2020 r. godz. 04.05

Wachowska, córka Izabeli i Marcina, ur. 15.12.2020 r. godz. 04.05
12.12.2020

Laska, córka Justyny i Grzegorza, ur. 12.12.2020 r. godz. 20.50

Laska, córka Justyny i Grzegorza, ur. 12.12.2020 r. godz. 20.50
11.12.2020

Grzymkowski, syn Katarzyny i Artura, ur. 11.12.2020 r. godz. 02.40

Grzymkowski, syn Katarzyny i Artura, ur. 11.12.2020 r. godz. 02.40
09.12.2020

Mielnicki, syn Sylwii i Waldemara, ur. 09.12.2020 r. godz. 22.20

Mielnicki, syn Sylwii i Waldemara, ur. 09.12.2020 r. godz. 22.20
09.12.2020

Połomska, córka Mileny i Tomasza, ur. 09.12.2020 r. godz. 04.50

Połomska, córka Mileny i Tomasza, ur. 09.12.2020 r. godz. 04.50
08.12.2020

Zadroga, córka Wioletty i Karola, ur. 08.12.2020 r. godz. 23.45

Zadroga, córka Wioletty i Karola, ur. 08.12.2020 r. godz. 23.45
08.12.2020

Gruszyński, syn Aldony i Rafała, ur. 08.12.2020 r. godz. 20.40

Gruszyński, syn Aldony i Rafała, ur. 08.12.2020 r. godz. 20.40
08.12.2020

Konikiewicz, córka Magdaleny i Arkadiusza, ur. 08.12.2020 r. godz. 08.35

Konikiewicz, córka Magdaleny i Arkadiusza, ur. 08.12.2020 r. godz. 08.35
05.12.2020

Konopka, syn Pauliny i Wojciecha, ur. 05.12.2020 r. godz. 19.20

Konopka, syn Pauliny i Wojciecha, ur. 05.12.2020 r. godz. 19.20
04.12.2020

Stachelski, syn Aleksandry i Daniela, ur. 04.12.2020 r. godz. 21.45

Stachelski, syn Aleksandry i Daniela, ur. 04.12.2020 r. godz. 21.45
03.12.2020

Kosiorek, córka Ewy i Grzegorza, ur. 03.12.2020 r. godz. 15.35

Kosiorek, córka Ewy i Grzegorza, ur. 03.12.2020 r. godz. 15.35
02.12.2020

Rutkowski Konopko, syn Ewy i Janusza, ur. 02.12.2020 r. godz. 08.55

Rutkowski Konopko, syn Ewy i Janusza, ur. 02.12.2020 r. godz. 08.55
27.11.2020

Domitrz, syn Natalii i Łukasza, ur. 27.11.2020 r. godz. 05.35

Domitrz, syn Natalii i Łukasza, ur. 27.11.2020 r. godz. 05.35
27.11.2020

Borawski, syn Beaty i Michała, ur. 27.11.2020 r. godz. 01.12

Borawski, syn Beaty i Michała, ur. 27.11.2020 r. godz. 01.12
26.11.2020

Ptak, syn Małgorzaty i Marcina, ur. 26.11.2020 r. godz. 09.00

Ptak, syn Małgorzaty i Marcina, ur. 26.11.2020 r. godz. 09.00
21.11.2020

Lubiecka, córka Emilii i Grzegorza, ur. 21.11.2020 r. godz. 23.45

Lubiecka, córka Emilii i Grzegorza, ur. 21.11.2020 r. godz. 23.45
21.11.2020

Chaberek, córka Elżbiety Marty i Macieja, ur. 21.11.2020 r. godz. 18.00

Chaberek, córka Elżbiety Marty i Macieja, ur. 21.11.2020 r. godz. 18.00
19.11.2020

Nosek, córka Elżbiety i Marcina, ur. 19.11.2020 r. godz. 01.45

Nosek, córka Elżbiety i Marcina, ur. 19.11.2020 r. godz. 01.45
18.11.2020

Dymkowski, syn Mileny i Pawła, ur. 18.11.2020 r. godz. 16.55

Dymkowski, syn Mileny i Pawła, ur. 18.11.2020 r. godz. 16.55
18.11.2020

Bacławski, syn Natalii i Tomasza, ur. 18.11.2020 r. godz. 14.05

Bacławski, syn Natalii i Tomasza, ur. 18.11.2020 r. godz. 14.05
10.11.2020

Gołasz, syn Katarzyny i Krzysztofa, ur. 10.11.2020 r. godz. 16.40

Gołasz, syn Katarzyny i Krzysztofa, ur. 10.11.2020 r. godz. 16.40
09.11.2020

Chrzanowska, córka Anny i Kamila, ur. 09.11.2020 r. godz. 23.25

Chrzanowska, córka Anny i Kamila, ur. 09.11.2020 r. godz. 23.25
04.11.2020

Milewska, córka Barbary i Jarosława, ur. 04.11.2020 r. godz. 09.50

Milewska, córka Barbary i Jarosława, ur. 04.11.2020 r. godz. 09.50
03.11.2020

Truszkowski, syn Magdaleny i Łukasza, ur. 02.11.2020 r. godz. 13.41

Truszkowski, syn Magdaleny i Łukasza, ur. 02.11.2020 r. godz. 13.41