Nasze maluchy

2018
28.12.2018

Piątek córka Karoliny i Sławomira ur. 28.12.2018r. godz. 10.55

Piątek córka Karoliny i Sławomira ur. 28.12.2018r. godz. 10.55
24.12.2018

Żurawski syn Sylwii i Kamila ur. 24.12.2018r. godz. 20.50

Żurawski syn Sylwii i Kamila ur. 24.12.2018r. godz. 20.50
21.12.2018

Orłowska córka Emilii i Dariusza ur. 21.12.2018r. godz. 23.20

Orłowska córka Emilii i Dariusza ur. 21.12.2018r. godz. 23.20
19.12.2018

Reska córka Małgorzaty i Przemysława ur. 19.12.2018r. godz. 09.35

Reska córka Małgorzaty i Przemysława ur. 19.12.2018r. godz. 09.35
14.12.2018

Błędos córka Marty i Daniela ur. 14.12.2018r. godz. 09.00

Błędos córka Marty i Daniela ur. 14.12.2018r. godz. 09.00
12.12.2018

Kapelańska córka Diany i Michała ur. 12.12.2018r. godz. 12.55

Kapelańska córka Diany i Michała ur. 12.12.2018r. godz. 12.55
08.12.2018

Brozio syn Małgorzaty i Przemysława ur. 08.12.2018r. godz. 00.45

Brozio syn Małgorzaty i Przemysława ur. 08.12.2018r. godz. 00.45
05.12.2018

Pomichowska córka Wiktorii i Michała ur. 05.12.2018r. godz. 15.45

Pomichowska córka Wiktorii i Michała ur. 05.12.2018r. godz. 15.45
05.12.2018

Chrzanowski syn Marii i Karola ur. 05.12.2018r. godz. 08.00

Chrzanowski syn Marii i Karola ur. 05.12.2018r. godz. 08.00
05.12.2018

Żebrowski syn Sylwii i Grzegorza ur. 05.12.2018r. godz. 01.00

04.12.2018

Duda córka Agnieszki i Macieja ur. 04.12.2018r. godz. 08.15

Duda córka Agnieszki i Macieja ur. 04.12.2018r. godz. 08.15
03.12.2018

Jagielski syn Joanny i Mariusza ur. 03.12.2018r. godz. 15.35

Jagielski syn Joanny i Mariusza ur. 03.12.2018r. godz. 15.35
01.12.2018

Filipkowska córka Marty i Sławomira ur. 01.12.2018r. godz. 14.30

Filipkowska córka Marty i Sławomira ur. 01.12.2018r. godz. 14.30
01.12.2018

Sokołowski syn Pauli i Radosława ur. 01.12.2018r. godz. 07.15

Sokołowski syn Pauli i Radosława ur. 01.12.2018r. godz. 07.15
29.11.2018

Grosfeld syn Iwony i Adama ur. 29.11.2018 godz. 08.45

Grosfeld syn Iwony i Adama ur. 29.11.2018 godz. 08.45
28.11.2018

Wiśniewska córka Joanny i Pawła ur. 28.11.2018r. godz. 17.30

Wiśniewska córka Joanny i Pawła ur. 28.11.2018r. godz. 17.30
28.11.2018

Aniśko córka Magdaleny i Marcina ur. 28.11.2018r. godz. 13.09

Aniśko córka Magdaleny i Marcina ur. 28.11.2018r. godz. 13.09
27.11.2018

Wyrwas syn Marty i Pawła ur. 27.11.2018r. godz. 11.44

Wyrwas syn Marty i Pawła ur. 27.11.2018r. godz. 11.44
23.11.2018

Konikiewicz syn Magdaleny i Marcina ur. 23.11.2018r. godz. 11.32

Konikiewicz syn Magdaleny i Marcina ur. 23.11.2018r. godz. 11.32
23.11.2018

Zduńczyk córka Agnieszki i Marka ur. 23.11.2018r. godz. 07.50

Zduńczyk córka Agnieszki i Marka ur. 23.11.2018r. godz. 07.50
19.11.2018

Biedrzycka córka Agnieszki i Marcina ur. 19.11.2018r. godz. 17.40

Biedrzycka córka Agnieszki i Marcina ur. 19.11.2018r. godz. 17.40
19.11.2018

Nowak córka Moniki i Mateusza ur. 19.11.2018r. godz. 08.35

Nowak córka Moniki i Mateusza ur. 19.11.2018r. godz. 08.35
18.11.2018

Charubin syn Marleny i Alberta ur. 18.11.2018r. godz. 06.45

Charubin syn Marleny i Alberta ur. 18.11.2018r. godz. 06.45
14.11.2018

Pupek syn Małgorzaty i Leszka ur. 14.11.2018r. godz. 21.30

Pupek syn Małgorzaty i Leszka ur. 14.11.2018r. godz. 21.30
11.11.2018

Bągart córka Katarzyny i Daniela ur. 11.11.2018r. godz. 14.10

Bągart córka Katarzyny i Daniela ur. 11.11.2018r. godz. 14.10
09.11.2018

Piątek syn Katarzyny i Kamila ur. 09.11.2018r. godz. 21.25

Piątek syn Katarzyny i Kamila ur. 09.11.2018r. godz. 21.25
08.11.2018

Przyborowska córka Malwiny i Emiliana ur. 08.11.2018r. godz. 17.34

Przyborowska córka Malwiny i Emiliana ur. 08.11.2018r. godz. 17.34
02.11.2018

Wojciechowska córka Justyny i Marcina ur. 02.11.2018r. godz. 09.44

Wojciechowska córka Justyny i Marcina ur. 02.11.2018r. godz. 09.44
29.10.2018

Zduńczyk syn Pauliny i Adama ur. 29.10.2018r. godz. 14.05

Zduńczyk syn Pauliny i Adama ur. 29.10.2018r. godz. 14.05
27.10.2018

Wiszowata córka Mileny i Antoniego ur. 27.10.2018r. godz. 16.45

Wiszowata córka Mileny i Antoniego ur. 27.10.2018r. godz. 16.45