Nasze maluchy

2022
07.08.2022

Mierkowska, córka Barbary i Pawła, ur. 07.08.2022 r. godz. 22.45

Mierkowska, córka Barbary i Pawła, ur. 07.08.2022 r. godz. 22.45
04.08.2022

Muczyński, syn Karoliny i Dariusza, ur. 04.08.2022 r. godz. 15.05

Muczyński, syn Karoliny i Dariusza, ur. 04.08.2022 r. godz. 15.05
01.08.2022

Bazydło, syn Pauliny i Macieja, ur. 01.08.2022 r. godz. 16.55

Bazydło, syn Pauliny i Macieja, ur. 01.08.2022 r. godz. 16.55
01.08.2022

Grabowski, syn Eweliny i Piotra, ur. 01.08.2022 r. godz. 10.50

Grabowski, syn Eweliny i Piotra, ur. 01.08.2022 r. godz. 10.50
28.07.2022

Serwatko, syn Żanety i Kamila, ur. 28.07.2022 r. godz. 15.40

Serwatko, syn Żanety i Kamila, ur. 28.07.2022 r. godz. 15.40
25.07.2022

Szczech, córka Magdy i Krzysztofa, ur. 25.07.2022 r. godz. 13.20

Szczech, córka Magdy i Krzysztofa, ur. 25.07.2022 r. godz. 13.20
24.07.2022

Piekarski, syn Marty i Krzysztofa, ur. 24.07.2022 r. godz. 12.36

Piekarski, syn Marty i Krzysztofa, ur. 24.07.2022 r. godz. 12.36
20.07.2022

Skrodzka, córka Renaty i Mariusza, ur. 20.07.2022 r. godz. 09.45

Skrodzka, córka Renaty i Mariusza, ur. 20.07.2022 r. godz. 09.45
19.07.2022

Malinowska, córka Marty i Marcina, ur. 19.07.2022 r. godz. 16.20

Malinowska, córka Marty i Marcina, ur. 19.07.2022 r. godz. 16.20
19.07.2022

Zaborowska, córka Renaty i Marcina, ur. 19.07.2022 r. godz. 11.50

Zaborowska, córka Renaty i Marcina, ur. 19.07.2022 r. godz. 11.50
12.07.2022

Karwowska, córka Doroty i Damiana, ur. 12.07.2022 r. godz. 09.15

Karwowska, córka Doroty i Damiana, ur. 12.07.2022 r. godz. 09.15
10.07.2022

Jermacz, syn Martyny i Adama, ur. 10.07.2022 r. godz. 22.10

Jermacz, syn Martyny i Adama, ur. 10.07.2022 r. godz. 22.10
10.07.2022

Waśkiewicz, syn Anny i Marka, ur. 10.07.2022 r. godz. 15.25

Waśkiewicz, syn Anny i Marka, ur. 10.07.2022 r. godz. 15.25
07.07.2022

Liberadzki, syn Anny i Andrzeja, ur. 07.07.2022 r. godz. 21.25

Liberadzki, syn Anny i Andrzeja, ur. 07.07.2022 r. godz. 21.25
06.07.2022

Masłowska, córka Martyny i Roberta, ur. 06.07.2022 r. godz. 10.25

Masłowska, córka Martyny i Roberta, ur. 06.07.2022 r. godz. 10.25
05.07.2022

Polakowski, syn Dominiki i Marcina, ur. 05.07.2022 r. godz. 08.50

Polakowski, syn Dominiki i Marcina, ur. 05.07.2022 r. godz. 08.50
04.07.2022

Lutrzykowski, syn Justyny i Lecha, ur. 04.07.2022 r. godz. 12.55

Lutrzykowski, syn Justyny i Lecha, ur. 04.07.2022 r. godz. 12.55
02.07.2022

Grużewski, syn Olgi i Daniela, ur. 02.07.2022 r. godz. 20.10

Grużewski, syn Olgi i Daniela, ur. 02.07.2022 r. godz. 20.10
02.07.2022

Filipkowska, córka Angeliki i Andrzeja, ur. 02.07.2022 r. godz. 14.25

Filipkowska, córka Angeliki i Andrzeja, ur. 02.07.2022 r. godz. 14.25
02.07.2022

Mroczkowski, syn Wiolety i Pawła, ur. 02.07.2022 r. godz. 05.30

Mroczkowski, syn Wiolety i Pawła, ur. 02.07.2022 r. godz. 05.30
30.06.2022

Makowska, córka Moniki i Antoniego, ur. 30.06.2022 r. godz. 22.18

Makowska, córka Moniki i Antoniego, ur. 30.06.2022 r. godz. 22.18
26.06.2022

Klimowicz, syn Justyny i Igora, ur. 26.06.2022 r. godz. 22.10

Klimowicz, syn Justyny i Igora, ur. 26.06.2022 r. godz. 22.10
24.06.2022

Ryś, syn Karoliny i Zbigniewa, ur. 24.06.2022 r. godz. 12.02

Ryś, syn Karoliny i Zbigniewa, ur. 24.06.2022 r. godz. 12.02
20.06.2022

Zuzga, córka Małgorzaty i Andrzeja, ur. 20.06.2022 r. godz. 10.20

Zuzga, córka Małgorzaty i Andrzeja, ur. 20.06.2022 r. godz. 10.20
18.06.2022

Kulczewski, syn Katarzyny i Tomasza, ur. 18.06.2022 r. godz. 17.45

Kulczewski, syn Katarzyny i Tomasza, ur. 18.06.2022 r. godz. 17.45
18.06.2022

Sulewski, syn Alicji i Mateusza, ur. 19.06.2022 r. godz. 10.10

Sulewski, syn Alicji i Mateusza, ur. 19.06.2022 r. godz. 10.10
16.06.2022

Serowik, córka Moniki i Piotra, ur. 16.06.2022 r. godz. 16.55

Serowik, córka Moniki i Piotra, ur. 16.06.2022 r. godz. 16.55
14.06.2022

Przestrzelski, syn Katarzyny i Wojciecha, ur. 14.06.2022 r. godz. 17.40

Przestrzelski, syn Katarzyny i Wojciecha, ur. 14.06.2022 r. godz. 17.40
13.06.2022

Ostrowski, syn Agnieszki i Karola, ur. 13.06.2022 r. godz. 00.45

Ostrowski, syn Agnieszki i Karola, ur. 13.06.2022 r. godz. 00.45
10.06.2022

Kubala, syn Andżeliki i Grzegorza, ur. 10.06.2022 r. godz. 22.55

Kubala, syn Andżeliki i Grzegorza, ur. 10.06.2022 r. godz. 22.55