Nasze maluchy

2018
25.05.2018

Iwaszkiewicz córka Justyny i Pawła ur. 25.05.2018r. godz. 08.40

Iwaszkiewicz córka Justyny i Pawła ur. 25.05.2018r. godz. 08.40
23.05.2018

Walewski syn Marleny i Piotra ur. 23.05.2018r. godz. 14.25

Walewski syn Marleny i Piotra ur. 23.05.2018r. godz. 14.25
23.05.2018

Kokoszko córka Ewy i Marcina ur. 23.05.2018r. godz. 08.04

Kokoszko córka Ewy i Marcina ur. 23.05.2018r. godz. 08.04
22.05.2018

Wyka córka Iwony i Kamila ur. 22.05.2018r. godz. 22.47

Wyka córka Iwony i Kamila ur. 22.05.2018r. godz. 22.47
22.05.2018

Konopka syn Katarzyny i Jarosława ur. 22.05.2018r. godz. 12.55

Konopka syn Katarzyny i Jarosława ur. 22.05.2018r. godz. 12.55
22.05.2018

Walus Charubin syn Doroty Joanny i Jarosława ur. 22.05.2018r. godz. 05.15

Walus Charubin syn Doroty Joanny i Jarosława ur. 22.05.2018r. godz. 05.15
16.05.2018

Paliwoda córka Wiolety i Romana ur. 16.05.2018r. godz. 02.30

Paliwoda córka Wiolety i Romana ur. 16.05.2018r. godz. 02.30
14.05.2018

Perzan syn Magdaleny i Piotra ur. 14.05.2018r. godz.11.10

Perzan syn Magdaleny i Piotra ur. 14.05.2018r. godz.11.10
12.05.2018

Mieczkowska córka Małgorzaty i Mariusza ur. 12.05.2018r. godz. 05.05

Mieczkowska córka Małgorzaty i Mariusza ur. 12.05.2018r. godz. 05.05
09.05.2018

Zduńczyk syn Justyny i Mateusza ur. 09.05.2018r. godz. 12.15

Zduńczyk syn Justyny i Mateusza ur. 09.05.2018r. godz. 12.15
06.05.2018

Nalewajek córka Beaty i Bartosza ur. 06.05.2018r. godz. 03.05

Nalewajek córka Beaty i Bartosza ur. 06.05.2018r. godz. 03.05
05.05.2018

Grużewska córka Ewy i Grzegorza ur. 05.05.2018r. godz. 12.05

Grużewska córka Ewy i Grzegorza ur. 05.05.2018r. godz. 12.05
05.05.2018

Filipkowski syn Justyny i Marcina ur. 05.05.2018r. godz. 00.20

Filipkowski syn Justyny i Marcina ur. 05.05.2018r. godz. 00.20
04.05.2018

Zach syn Justyny i Marcina ur. 04.05.2018r. godz. 22.25

Zach syn Justyny i Marcina ur. 04.05.2018r. godz. 22.25
02.05.2018

Jaskólska córka Kamili i Marcina ur. 02.05.2018r. godz. 07.40

Jaskólska córka Kamili i Marcina ur. 02.05.2018r. godz. 07.40
29.03.2018

Steckowska córka Wiktorii i Marcina ur. 29.03.2018r. godz. 06.15

Steckowska córka Wiktorii i Marcina ur. 29.03.2018r. godz. 06.15
28.03.2018

Dąbkowski syn Justyny i Piotra ur. 28.03.2018r. godz. 21.40

Dąbkowski syn Justyny i Piotra ur. 28.03.2018r. godz. 21.40
25.03.2018

Rudnicka córka Urszuli i Marka ur. 25.03.2018r. godz. 17.25

Rudnicka córka Urszuli i Marka ur. 25.03.2018r. godz. 17.25
22.03.2018

Charubin syn Marty i Adama ur. 22.03.2018r. godz. 22.30

Charubin syn Marty i Adama ur. 22.03.2018r. godz. 22.30
22.03.2018

Archacka córka Eweliny i Jarosława ur. 22.03.2018r. godz. 11.00

Archacka córka Eweliny i Jarosława ur. 22.03.2018r. godz. 11.00
21.03.2018

Brakoniecki syn Anety i Jacka ur. 21.03.2018r. godz. 23.15

Brakoniecki syn Anety i Jacka ur. 21.03.2018r. godz. 23.15
21.03.2018

Borkowski syn Moniki i Rafała ur. 21.03.2018r. godz. 09.39

Borkowski syn Moniki i Rafała ur. 21.03.2018r. godz. 09.39
21.03.2018

Lipiński syn Ewy i Pawła ur. 21.03.2018r. godz. 09.00

Lipiński syn Ewy i Pawła ur. 21.03.2018r. godz. 09.00
20.03.2018

Chrzanowska, córka Marty i Kamila ur. 20.03.2018r. godz. 19.55

Chrzanowska, córka Marty i Kamila ur. 20.03.2018r. godz. 19.55
20.03.2018

Wondołowski syn Renaty i Alberta ur. 20.03.2018r. godz. 09.25

Wondołowski syn Renaty i Alberta ur. 20.03.2018r. godz. 09.25
19.03.2018

Karząbek córka Anety i Jacka ur. 19.03.2018r. godz. 09.55

Karząbek córka Anety i Jacka ur. 19.03.2018r. godz. 09.55
16.03.2018

Gromadzki syn Justyny i Marcina ur. 16.03.2018r. godz. 13.20

Gromadzki syn Justyny i Marcina ur. 16.03.2018r. godz. 13.20
14.03.2018

Szulnicki syn Eweliny i Jana ur. 14.03.2018r. godz. 16.15

Szulnicki syn Eweliny i Jana ur. 14.03.2018r. godz. 16.15
10.03.2018

Liżewska córka Katarzyny i Andrzeja ur. 10.03.2018r. godz. 17.21

Liżewska córka Katarzyny i Andrzeja ur. 10.03.2018r. godz. 17.21
09.03.2018

Dudaryk córka Patrycji i Tomasza ur. 09.03.2018r. godz. 03.20

Dudaryk córka Patrycji i Tomasza ur. 09.03.2018r. godz. 03.20