Nasze maluchy

2024
29.04.2024

Bagiński, syn Iwony i Tomasza, ur. 29.04.2024 r., godz. 14.40

Bagiński, syn Iwony i Tomasza, ur. 29.04.2024 r., godz. 14.40
24.04.2024

Krajewski, syn Moniki i Mateusza, ur. 24.04.2024 r., godz. 09.50

Krajewski, syn Moniki i Mateusza, ur. 24.04.2024 r., godz. 09.50
14.04.2024

Bałdyga, syn Pauliny i Arkadiusza, ur. 14.04.2024 r., godz. 19.55

Bałdyga, syn Pauliny i Arkadiusza, ur. 14.04.2024 r., godz. 19.55
11.04.2024

Sęk, syn Edyty i Radosława, ur. 11.04.2024 r., godz. 09.10

Sęk, syn Edyty i Radosława, ur. 11.04.2024 r., godz. 09.10
10.04.2024

Łępicka, córka Pauliny i Adriana, ur. 10.04.2024 r., godz. 03.25

Łępicka, córka Pauliny i Adriana, ur. 10.04.2024 r., godz. 03.25
27.03.2024

Karwowski, syn Pauliny i Łukasza, ur. 27.03.2024 r., godz. 13.25

Karwowski, syn Pauliny i Łukasza, ur. 27.03.2024 r., godz. 13.25
25.03.2024

Jakubowska, córka Barbary i Karola, ur. 25.03.2024 r.,godz. 11.12

Jakubowska, córka Barbary i Karola, ur. 25.03.2024 r.,godz. 11.12
23.03.2024

Stawiszyńska, córka Klaudii i Kamila, ur. 23.03.2024 r., godz. 00.50

Stawiszyńska, córka Klaudii i Kamila, ur. 23.03.2024 r., godz. 00.50
14.03.2024

Gutowski, syn Patrycji i Dawida, ur. 14.03.2024 r., godz. 12.38

Gutowski, syn Patrycji i Dawida, ur. 14.03.2024 r., godz. 12.38
14.03.2024

Olender, córka Anny i Łukasza, ur. 14.03.2024 r., godz. 09.10

Olender, córka Anny i Łukasza, ur. 14.03.2024 r., godz. 09.10
13.03.2024

Bańkowska, córka Klaudii i Zbigniewa, ur. 13.03.2024 r., godz. 09.30

Bańkowska, córka Klaudii i Zbigniewa, ur. 13.03.2024 r., godz. 09.30
03.03.2024

Chiliński, syn Marleny i Kamila, ur. 03.03.2024 r., godz. 06.45

Chiliński, syn Marleny i Kamila, ur. 03.03.2024 r., godz. 06.45
29.02.2024

Malinowska, córka Justyny i Piotra, ur. 29.02.2024 r., godz. 20.40

Malinowska, córka Justyny i Piotra, ur. 29.02.2024 r., godz. 20.40
29.02.2024

Wykowski, syn Marty i Grzegorza, ur. 29.02.2024 r., godz. 12.20

Wykowski, syn Marty i Grzegorza, ur. 29.02.2024 r., godz. 12.20
28.02.2024

Zabłocki, syn Martyny i Mateusza, ur. 28.02.2024 r., godz. 18.45

Zabłocki, syn Martyny i Mateusza, ur. 28.02.2024 r., godz. 18.45
26.02.2024

Nawrocki, syn Anny i Macieja, ur. 26.02.2024 r., godz. 17.55

Nawrocki, syn Anny i Macieja, ur. 26.02.2024 r., godz. 17.55
21.02.2024

Święconek, syn Martyny i Karola, ur. 21.02.2024 r., godz. 09.00

Święconek, syn Martyny i Karola, ur. 21.02.2024 r., godz. 09.00
21.02.2024

Kamińska, córka Dominiki i Dawida, ur. 21.02.2024 r., godz. 00.40

Kamińska, córka Dominiki i Dawida, ur. 21.02.2024 r., godz. 00.40
21.02.2024

Kiełczewski, syn Wiktorii i Adama, ur. 21.02.2024 r., godz. 14.30

Kiełczewski, syn Wiktorii i Adama, ur. 21.02.2024 r., godz. 14.30
12.02.2024

Bogdański, syn Anny i Krzysztofa, ur. 12.02.2024 r., godz. 22.20

Bogdański, syn Anny i Krzysztofa, ur. 12.02.2024 r., godz. 22.20
11.02.2024

Korzep, córka Karoliny i Rafała, ur. 11.02.2024 r., godz. 12.13

Korzep, córka Karoliny i Rafała, ur. 11.02.2024 r., godz. 12.13
07.02.2024

Podchul, syn Adrianny i Tomasza, ur. 07.02.2024 r., godz. 22.10

Podchul, syn Adrianny i Tomasza, ur. 07.02.2024 r., godz. 22.10
06.02.2024

Makowski, syn Sylwii i i Roberta, ur. 06.02.2024 r., godz. 19.05

Makowski, syn Sylwii i i Roberta, ur. 06.02.2024 r., godz. 19.05
05.02.2024

Zarzecki, syn Anny i Marcina, ur. 05.02.2024 r., godz. 10.40

Zarzecki, syn Anny i Marcina, ur. 05.02.2024 r., godz. 10.40
30.01.2024

Cieloszczyk, syn Moniki i Bogdana, ur. 30.01.2024 r., godz. 01.30

Cieloszczyk, syn Moniki i Bogdana, ur. 30.01.2024 r., godz. 01.30
29.01.2024

Banach, syn Pauliny i Artura, ur. 29.01.2024 r., godz. 12.00

Banach, syn Pauliny i Artura, ur. 29.01.2024 r., godz. 12.00
25.01.2024

Borawska, córka Agnieszki i Kamila, ur. 25.01.2024 r., godz. 10.43

Borawska, córka Agnieszki i Kamila, ur. 25.01.2024 r., godz. 10.43
25.01.2024

Rogiński, syn Patrycji i Wojciecha, ur. 25.01.2024 r., godz. 09.55

Rogiński, syn Patrycji i Wojciecha, ur. 25.01.2024 r., godz. 09.55
17.01.2024

Siwik, syn Marleny i Sebastiana, ur. 17.01.2024 r., godz. 12.55

Siwik, syn Marleny i Sebastiana, ur. 17.01.2024 r., godz. 12.55
17.01.2024

Bałdyga, syn Natalii i Wojciecha ur. 17.01.2024 r., godz. 09.10

Bałdyga, syn Natalii i Wojciecha ur. 17.01.2024 r., godz. 09.10