Nasze maluchy

2021
30.12.2021

Zduńczyk, córka Anny i Rafała, ur. 30.12.2021 r. godz. 01.50

Zduńczyk, córka Anny i Rafała, ur. 30.12.2021 r. godz. 01.50
29.12.2021

Sadowska, córka Barbary i Kamila, ur. 29.12.2021 r. godz. 12.30

Sadowska, córka Barbary i Kamila, ur. 29.12.2021 r. godz. 12.30
27.12.2021

Brzostowska, córka Magdaleny i Marcina, ur. 27.12.2021 r. godz. 11.20

Brzostowska, córka Magdaleny i Marcina, ur. 27.12.2021 r. godz. 11.20
21.12.2021

Dobrowolski, syn Katarzyny i Daniela, ur. 21.12.2021 r. godz. 09.30

Dobrowolski, syn Katarzyny i Daniela, ur. 21.12.2021 r. godz. 09.30
21.12.2021

Zejer, córka Anety i Łukasza, ur. 21.12.2021 r. godz. 03.05

Zejer, córka Anety i Łukasza, ur. 21.12.2021 r. godz. 03.05
09.12.2021

Zadroga, syn Weroniki i Rafała, ur. 09.12.2021 r. godz. 20.20

Zadroga, syn Weroniki i Rafała, ur. 09.12.2021 r. godz. 20.20
06.12.2021

Wiśniewski, syn Anny i Daniela, ur. 06.12.2021 r. godz. 13.30

Wiśniewski, syn Anny i Daniela, ur. 06.12.2021 r. godz. 13.30
04.12.2021

Trzciński, syn Katarzyny i Przemysława, ur. 09.12.2021 r. godz. 15.50

Trzciński, syn Katarzyny i Przemysława, ur. 09.12.2021 r. godz. 15.50
04.12.2021

Gardocka, córka Katarzyny i Przemysława, ur. 02.12.2021 r. godz. 11.40

Gardocka, córka Katarzyny i Przemysława, ur. 02.12.2021 r. godz. 11.40
03.12.2021

Bazydło, syn Dominiki i Damiana, ur. 03.12.2021 r. godz. 00.00

Bazydło, syn Dominiki i Damiana, ur. 03.12.2021 r. godz. 00.00
02.12.2021

Waszkiewicz, syn Pauliny i Radosława, ur. 02.12.2021 r. godz. 21.25

Waszkiewicz, syn Pauliny i Radosława, ur. 02.12.2021 r. godz. 21.25
27.11.2021

Skrzatek-Olszak, córka Karoliny i Arkadiusza, ur. 27.11.2021 r. godz. 06.00

Skrzatek-Olszak, córka Karoliny i Arkadiusza, ur. 27.11.2021 r. godz. 06.00
25.11.2021

Cieniewicz, córka Martyny i Zbigniewa, ur. 25.11.2021 r. godz. 10.05

Cieniewicz, córka Martyny i Zbigniewa, ur. 25.11.2021 r. godz. 10.05
24.11.2021

Perzanowski, syn Mai i Rafała, ur. 24.11.2021 r. godz. 15.20

Perzanowski, syn Mai i Rafała, ur. 24.11.2021 r. godz. 15.20
24.11.2021

Jurczyk, syn Elwiry i Mariusza, ur. 24.11.2021 r., godz. 12.27

Jurczyk, syn Elwiry i Mariusza, ur. 24.11.2021 r., godz. 12.27
24.11.2021

Cudakiewicz, syn Katarzyny i Kamila, ur. 24.11.2021 r. godz. 09.55

Cudakiewicz, syn Katarzyny i Kamila, ur. 24.11.2021 r. godz. 09.55
22.11.2021

Kruczkowska, córka Alicji i Patryka, ur. 22.11.2021 r. godz. 17.15

Kruczkowska, córka Alicji i Patryka, ur. 22.11.2021 r. godz. 17.15
17.11.2021

Gutowski, syn IIwony i Tomasza, ur. 17.11.2021 r., godz. 12.32

Gutowski, syn IIwony i Tomasza, ur. 17.11.2021 r., godz. 12.32
17.11.2021

Gromadzki, syn Urszuli i Pawła, ur. 17.11.2021 r., godz. 02.13

Gromadzki, syn Urszuli i Pawła, ur. 17.11.2021 r., godz. 02.13
15.11.2021

Szczech, syn Patrycji i Radosława, ur. 15.11.2021 r. godz. 07.45

Szczech, syn Patrycji i Radosława, ur. 15.11.2021 r. godz. 07.45
14.11.2021

Piątek, syn Sylwii i Jarosława, ur. 14.11.2021 r., godz. 14.40

Piątek, syn Sylwii i Jarosława, ur. 14.11.2021 r., godz. 14.40
08.11.2021

Kopacz, córka Marleny i Krystiana, ur. 08.11.2021 r. godz. 13.30

Kopacz, córka Marleny i Krystiana, ur. 08.11.2021 r. godz. 13.30
07.11.2021

Cendrowski-Kuliś, syn Natalii i Damiana, ur. 07.11.2021 r. godz. 23.00

Cendrowski-Kuliś, syn Natalii i Damiana, ur. 07.11.2021 r. godz. 23.00
06.11.2021

Grabowski, syn Marty i Waldemara, ur. 06.11.2021 r., godz. 23.05

Grabowski, syn Marty i Waldemara, ur. 06.11.2021 r., godz. 23.05
03.11.2021

Rybacka-Mikucka, córka Doroty i Marka, ur. 03.11.2021 r. godz. 12.30

Rybacka-Mikucka, córka Doroty i Marka, ur. 03.11.2021 r. godz. 12.30
03.11.2021

Rydzewski, syn Edyty i Krzysztofa, ur. 03.11.2021 r. godz. 01.50

Rydzewski, syn Edyty i Krzysztofa, ur. 03.11.2021 r. godz. 01.50
02.11.2021

Laszczkowska, córka Marty i Grzegorza, ur. 02.11.2021 r. godz. 15.00

Laszczkowska, córka Marty i Grzegorza, ur. 02.11.2021 r. godz. 15.00
25.10.2021

Bugnacka, córka Emilii i Mariusza, ur. 25.10.2021 r., godz. 22.35

Bugnacka, córka Emilii i Mariusza, ur. 25.10.2021 r., godz. 22.35
24.10.2021

Chaberek, syn Marty i Mateusza, ur. 24.10.2021 r., godz. 21.35

Chaberek, syn Marty i Mateusza, ur. 24.10.2021 r., godz. 21.35
22.10.2021

Ulążka, syn Emilii i Marcina, ur. 22.10.2021 r., godz. 18.20

Ulążka, syn Emilii i Marcina, ur. 22.10.2021 r., godz. 18.20