Nasze maluchy

2021
22.05.2021

Słapiński, syn Małgorzaty i Macieja, ur. 22.05.2021 r. godz. 05.35

Słapiński, syn Małgorzaty i Macieja, ur. 22.05.2021 r. godz. 05.35
20.05.2021

Chaberek, córka Emilii i Tomasza, ur. 20.05.2021 r., godz. 13.30

Chaberek, córka Emilii i Tomasza, ur. 20.05.2021 r., godz. 13.30
16.05.2021

Trzciński, syn Anety Joanny i Kamila, ur. 16.05.2021 r., godz. 02.15

Trzciński, syn Anety Joanny i Kamila, ur. 16.05.2021 r., godz. 02.15
14.05.2021

Zielińska, córka Aleksandry i Adriana, ur. 14.05.2021 r., godz. 10.40

Zielińska, córka Aleksandry i Adriana, ur. 14.05.2021 r., godz. 10.40
13.05.2021

Sławecka, córka Moniki i Cezarego, ur. 13.05.2021 r., godz. 10.40

Sławecka, córka Moniki i Cezarego, ur. 13.05.2021 r., godz. 10.40
12.05.2021

Parda, syn Ewy i Adama, ur. 12.05.2021 r., godz. 14.00

Parda, syn Ewy i Adama, ur. 12.05.2021 r., godz. 14.00
12.05.2021

Kisielewski, syn Ilony i Pawla, ur. 12.05.2021 r., godz. 11.10

Kisielewski, syn Ilony i Pawla, ur. 12.05.2021 r., godz. 11.10
11.05.2021

Kowalczyk, córka Moniki i Marcina, ur. 11.05.2021 r. godz. 02.30

Kowalczyk, córka Moniki i Marcina, ur. 11.05.2021 r. godz. 02.30
07.05.2021

Cwalina, syn Angeliki i Kamila, ur. 07.05.2021 r. godz. 13.00

Cwalina, syn Angeliki i Kamila, ur. 07.05.2021 r. godz. 13.00
06.05.2021

Filipkowski, syn Katarzyny i Marka, ur, 06.05.2021 r., godz. 20.15

Filipkowski, syn Katarzyny i Marka, ur, 06.05.2021 r., godz. 20.15
05.05.2021

Barżykowska, córka Joanny i Andrzeja, ur. 05.05.2021 r. godz. 22.05

Barżykowska, córka Joanny i Andrzeja, ur. 05.05.2021 r. godz. 22.05
05.05.2021

Romanik, córka Ilony i Krzysztofa, ur. 05.05.2021 r., godz. 09.15

Romanik, córka Ilony i Krzysztofa, ur. 05.05.2021 r., godz. 09.15
05.05.2021

Skrodzka, córka Joanny i Marka, ur. 05.05.2021 r., godz. 05.55

Skrodzka, córka Joanny i Marka, ur. 05.05.2021 r., godz. 05.55
29.04.2021

Rogiński, syn Joanny i Mateusza, ur. 29.04.2021 r., godz. 05.20

Rogiński, syn Joanny i Mateusza, ur. 29.04.2021 r., godz. 05.20
28.04.2021

Borawska, córka Agnieszki i Roberta, ur. 28.04.2021 r., godz. 11.40

Borawska, córka Agnieszki i Roberta, ur. 28.04.2021 r., godz. 11.40
27.04.2021

Mikucka, córka Justyny i Marcina, ur. 27.04.2021 r., godz. 20.05

Mikucka, córka Justyny i Marcina, ur. 27.04.2021 r., godz. 20.05
27.04.2021

Piórkowski, syn Marioli i Mariusza, ur. 27.04.2021 r., godz. 13.30

Piórkowski, syn Marioli i Mariusza, ur. 27.04.2021 r., godz. 13.30
27.04.2021

Tanajewski, syn Natalii i Wojciecha, ur. 27.04.2021 r., godz. 22.20

Tanajewski, syn Natalii i Wojciecha, ur. 27.04.2021 r., godz. 22.20
23.04.2021

Kowalik, córka Katarzyny i Kamila, ur. 23.04.2021 r., godz. 22.25

Kowalik, córka Katarzyny i Kamila, ur. 23.04.2021 r., godz. 22.25
23.04.2021

Dziekoński, syn Magdaleny i Grzegorza, ur. 23.04.2021 r., godz. 20.55

Dziekoński, syn Magdaleny i Grzegorza, ur. 23.04.2021 r., godz. 20.55
22.04.2021

Kozioł, córka Małgorzaty i Sebastiana, ur. 22.04.2021 r., godz. 02.20

Kozioł, córka Małgorzaty i Sebastiana, ur. 22.04.2021 r., godz. 02.20
20.04.2021

Poleszak, syn Grażyny i Artura Krzysztofa, ur. 20.04.2021 r., godz. 08.05

Poleszak, syn Grażyny i Artura Krzysztofa, ur. 20.04.2021 r., godz. 08.05
19.04.2021

Pupek-Bobryk, syn Pauliny i Łukasza, ur. 19.04.2021 r., godz. 19.45

Pupek-Bobryk, syn Pauliny i Łukasza, ur. 19.04.2021 r., godz. 19.45
17.04.2021

Mościcki, syn Angeliki i Przemysława, ur. 17.04.2021 r., godz. 12.15

Mościcki, syn Angeliki i Przemysława, ur. 17.04.2021 r., godz. 12.15
15.04.2021

Nicewicz, syn Anny i Mariusza, ur. 15.04.2021 r., godz. 10.10

Nicewicz, syn Anny i Mariusza, ur. 15.04.2021 r., godz. 10.10
15.04.2021

Osokin, córka Anny i Andrzeja, ur. 15.04.2021 r., godz. 09.55

Osokin, córka Anny i Andrzeja, ur. 15.04.2021 r., godz. 09.55
15.04.2021

Prusaczyk, córka Katarzyny i Romana, ur. 15.04.2021 r., godz. 14.45

Prusaczyk, córka Katarzyny i Romana, ur. 15.04.2021 r., godz. 14.45
13.04.2021

Chaberek, córka Magdy i Przemysława, ur. 13.04.2021 r., godz. 22.50

Chaberek, córka Magdy i Przemysława, ur. 13.04.2021 r., godz. 22.50
12.04.2021

Cieniewicz, córka Marleny i Daniela, ur. 12.04.2021 r., godz. 08.48

Cieniewicz, córka Marleny i Daniela, ur. 12.04.2021 r., godz. 08.48
12.04.2021

Gutowski, syn Justyny i Krystiana, ur. 12.04.2021 r., godz. 13.20

Gutowski, syn Justyny i Krystiana, ur. 12.04.2021 r., godz. 13.20