Nasze maluchy

2020
01.11.2020

Charubin, syn Malwiny i Adama, ur. 01.11.2020 r. godz. 11.54

Charubin, syn Malwiny i Adama, ur. 01.11.2020 r. godz. 11.54
29.10.2020

Olender, syn Katarzyny i Arkadiusza, ur. 29.10.2020 r. godz. 01.10

Olender, syn Katarzyny i Arkadiusza, ur. 29.10.2020 r. godz. 01.10
29.10.2020

Żebrowski, syn Moniki i Jana, ur. 29.10.2020 r. godz. 00.33

Żebrowski, syn Moniki i Jana, ur. 29.10.2020 r. godz. 00.33
26.10.2020

Filipkowska, córka Klaudii i Zbigniewa, ur. 26.10.2020 r. godz. 13.14

Filipkowska, córka Klaudii i Zbigniewa, ur. 26.10.2020 r. godz. 13.14
26.10.2020

Szczech, córka Marzeny i Mariusza, ur. 26.10.2020 r. godz. 10.45

Szczech, córka Marzeny i Mariusza, ur. 26.10.2020 r. godz. 10.45
25.10.2020

Laskowska, córka Magdaleny i Arkadiusza, ur. 25.10.2020 r. godz. 10.05

Laskowska, córka Magdaleny i Arkadiusza, ur. 25.10.2020 r. godz. 10.05
24.10.2020

Kosiński, syn Beaty i Andrzeja, ur. 24.10.2020 r. godz. 04.40

Kosiński, syn Beaty i Andrzeja, ur. 24.10.2020 r. godz. 04.40
23.10.2020

Wasilewska, córka Darii i Krystiana, ur. 23.10.2020 r. godz. 11.55

Wasilewska, córka Darii i Krystiana, ur. 23.10.2020 r. godz. 11.55
20.10.2020

Mrozicka, córka Alicji i Piotra, ur. 20.10.2020 r. godz. 13.45

Mrozicka, córka Alicji i Piotra, ur. 20.10.2020 r. godz. 13.45
20.10.2020

Wiszowata, córka Marty i Rafała, ur. 20.10.2020 r. godz. 11.30

Wiszowata, córka Marty i Rafała, ur. 20.10.2020 r. godz. 11.30
15.10.2020

Grabda, córka Justyny i Jarosława, ur. 15.10.2020 r. godz. 16.15

Grabda, córka Justyny i Jarosława, ur. 15.10.2020 r. godz. 16.15
15.10.2020

Górski, syn Katarzyny i Marcina, ur. 15.10.2020 r. godz. 09.50

Górski, syn Katarzyny i Marcina, ur. 15.10.2020 r. godz. 09.50
13.10.2020

Stachelek, syn Marzeny i Jarosława, ur. 13.10.2020 r. godz. 21.50

Stachelek, syn Marzeny i Jarosława, ur. 13.10.2020 r. godz. 21.50
12.10.2020

Bochiński, syn Małgorzaty i Adama, ur. 12.10.2020 r. godz. 22.15

Bochiński, syn Małgorzaty i Adama, ur. 12.10.2020 r. godz. 22.15
11.10.2020

Michnowska, córka Ewy i Szymona, ur. 11.10.2020 r. godz. 15.30

Michnowska, córka Ewy i Szymona, ur. 11.10.2020 r. godz. 15.30
10.10.2020

Polkowska, córka Emilii i Janusza, ur. 10.10.2020 r. godz. 22.40

Polkowska, córka Emilii i Janusza, ur. 10.10.2020 r. godz. 22.40
07.10.2020

Kowalewski, syn Mileny i Piotra, ur. 07.10.2020 r. godz. 12.40

Kowalewski, syn Mileny i Piotra, ur. 07.10.2020 r. godz. 12.40
05.10.2020

Bazydło, córka Emilii i Mateusza, ur. 05.10.2020 r. godz. 13.30

Bazydło, córka Emilii i Mateusza, ur. 05.10.2020 r. godz. 13.30
04.10.2020

Chludzińska, córka Pauliny i Grzegorza, ur. 27.10.2020 r. godz. 11.10

Chludzińska, córka Pauliny i Grzegorza, ur. 27.10.2020 r. godz. 11.10
02.10.2020

Kajko, syn Bogumiły i Adama, ur. 02.10.2020 r. godz. 00.50

Kajko, syn Bogumiły i Adama, ur. 02.10.2020 r. godz. 00.50
01.10.2020

Banach, córka Katarzyny i Karola, ur. 01.10.2020 r. godz. 23.45

Banach, córka Katarzyny i Karola, ur. 01.10.2020 r. godz. 23.45
01.10.2020

Dziarnowski, syn Pauliny i Marcina, ur. 01.10.2020 r. godz. 09.25

Dziarnowski, syn Pauliny i Marcina, ur. 01.10.2020 r. godz. 09.25
29.09.2020

Grudziądz, syn Eweliny i Sebastiana, ur. 29.09.2020 r. godz. 05.10

Grudziądz, syn Eweliny i Sebastiana, ur. 29.09.2020 r. godz. 05.10
27.09.2020

Sokołowska, córka Emilii i Grzegorza, ur. 27.09.2020 r. godz. 17.55

Sokołowska, córka Emilii i Grzegorza, ur. 27.09.2020 r. godz. 17.55
25.09.2020

Piaścik, syn Magdaleny i Pawła, ur. 25.09.2020 r. godz. 00.35

Piaścik, syn Magdaleny i Pawła, ur. 25.09.2020 r. godz. 00.35
23.09.2020

Białobrzeska, córka Malwiny i Grzegorza, ur. 23.09.2020 r. godz. 09.00

Białobrzeska, córka Malwiny i Grzegorza, ur. 23.09.2020 r. godz. 09.00
20.09.2020

Myślińska, córka Karoliny i Krzysztofa, ur. 20.09.2020 r. godz. 01.30

Myślińska, córka Karoliny i Krzysztofa, ur. 20.09.2020 r. godz. 01.30
14.09.2020

Malinowska, córka Anny i Jarosława, ur. 14.09.2020 r. godz. 18.35

Malinowska, córka Anny i Jarosława, ur. 14.09.2020 r. godz. 18.35
14.09.2020

Włodkowski, syn Eweliny i Adama, ur. 14.09.2020 r. godz. 14.20

Włodkowski, syn Eweliny i Adama, ur. 14.09.2020 r. godz. 14.20
12.09.2020

Podsiad, córka Natalii i Rafała, ur. 12.09.2020 r. godz. 14.35

Podsiad, córka Natalii i Rafała, ur. 12.09.2020 r. godz. 14.35