Nasze maluchy

2020
08.07.2020

Filipkowska córka Anny i Roberta, ur. 08.07.2020 r. godz. 06.00

Filipkowska córka Anny i Roberta, ur. 08.07.2020 r. godz. 06.00
04.07.2020

Urbanowski syn Pauliny i Mateusza, ur. 04.07.2020 r. godz. 23.35

Urbanowski syn Pauliny i Mateusza, ur. 04.07.2020 r. godz. 23.35
03.07.2020

Ruchała syn Marleny i Łukasza, ur. 03.07.2020 r. godz. 02.05

Ruchała syn Marleny i Łukasza, ur. 03.07.2020 r. godz. 02.05
03.07.2020

Pupek córka Anity i Tomasza, ur. 06.07.2020 r. godz. 01.15

Pupek córka Anity i Tomasza, ur. 06.07.2020 r. godz. 01.15
02.07.2020

Papież córka Katarzyny i Grzegorza, ur. 02.07.2020 r. godz. 21.50

Papież córka Katarzyny i Grzegorza, ur. 02.07.2020 r. godz. 21.50
02.07.2020

Adaszczyk córka Marty i Rafała, ur. 02.07.2020 r. godz. 12.50

Adaszczyk córka Marty i Rafała, ur. 02.07.2020 r. godz. 12.50
02.07.2020

Jackowski syn Barbary i Rafała, ur. 02.07.2020 r. godz. 01.40

Jackowski syn Barbary i Rafała, ur. 02.07.2020 r. godz. 01.40
01.07.2020

Tobis syn Kingi i Artura, ur. 01.07.2020 r. godz. 12.40

Tobis syn Kingi i Artura, ur. 01.07.2020 r. godz. 12.40
28.06.2020

Lisiecka córka Sylwii i Kamila ur. 28.06.2020 r. godz. 09.05

Lisiecka córka Sylwii i Kamila ur. 28.06.2020 r. godz. 09.05
27.06.2020

Welszyng córka Ewy i Waldemara ur. 27.06.2020 r. godz. 12.35

Welszyng córka Ewy i Waldemara ur. 27.06.2020 r. godz. 12.35
27.06.2020

Papież-Sówka syn Moniki i Roberta ur. 27.06.2020 r. godz. 12.35

Papież-Sówka syn Moniki i Roberta ur. 27.06.2020 r. godz. 12.35
25.06.2020

Orzołek córka Izabeli i Marka ur. 25.06.2020 r. godz. 10.36

Orzołek córka Izabeli i Marka ur. 25.06.2020 r. godz. 10.36
25.06.2020

Semborowska córka Moniki i Rafała ur. 25.06.2020 r. godz. 06.30

Semborowska córka Moniki i Rafała ur. 25.06.2020 r. godz. 06.30
22.06.2020

Niedźwiecka córka Alicji i Tomasza ur. 20.06.2020 r. godz. 17.44

Niedźwiecka córka Alicji i Tomasza ur. 20.06.2020 r. godz. 17.44
22.06.2020

Czartoryska córka Katarzyny i Roberta ur. 22.06.2020 r. godz. 09.20

Czartoryska córka Katarzyny i Roberta ur. 22.06.2020 r. godz. 09.20
21.06.2020

Banach córka Eweliny i Adriana ur. 21.06.2020 r. godz. 01.10

Banach córka Eweliny i Adriana ur. 21.06.2020 r. godz. 01.10
19.06.2020

Niegórski Lewandowski syn Anny i Jakuba ur. 19.06.2020 r. godz. 08.50

Niegórski Lewandowski syn Anny i Jakuba ur. 19.06.2020 r. godz. 08.50
17.06.2020

Nadolny syn Emilii i Jarosława ur. 17.06.2020 r. godz. 17.55

Nadolny syn Emilii i Jarosława ur. 17.06.2020 r. godz. 17.55
17.06.2020

Ruszczyk syn Anny i Kamila ur. 17.06.2020 r. godz. 04.20

Ruszczyk syn Anny i Kamila ur. 17.06.2020 r. godz. 04.20
16.06.2020

Kalisz Kuklewicz syn Martyny i Rafała ur. 16.06.2020 r. godz. 13.40

Kalisz Kuklewicz syn Martyny i Rafała ur. 16.06.2020 r. godz. 13.40
13.06.2020

Dymczyk syn Magdaleny i Macieja ur. 13.06.2020 r. godz. 09.20

Dymczyk syn Magdaleny i Macieja ur. 13.06.2020 r. godz. 09.20
13.06.2020

Kulas córka Magdaleny i Tomasza ur. 13.06.2020 r. godz. 06.10

Kulas córka Magdaleny i Tomasza ur. 13.06.2020 r. godz. 06.10
12.06.2020

Samul córka Emilii i Pawła ur. 12.06.2020 r. godz. 12.45

Samul córka Emilii i Pawła ur. 12.06.2020 r. godz. 12.45
11.06.2020

Wiśniewska córka Anny i Marcina ur. 11.06.2020 r. godz. 14.20

Wiśniewska córka Anny i Marcina ur. 11.06.2020 r. godz. 14.20
07.06.2020

Zuzga córka Małgorzaty i Andrzeja ur. 07.06.2020 r. godz. 15.35

Zuzga córka Małgorzaty i Andrzeja ur. 07.06.2020 r. godz. 15.35
05.06.2020

Semborowska córka Magdaleny i Tomasza ur. 05.06.2020 r. godz. 19.00

Semborowska córka Magdaleny i Tomasza ur. 05.06.2020 r. godz. 19.00
04.06.2020

Koc syn Martyny i Marcina ur. 04.06.2020 r. godz. 10.15

Koc syn Martyny i Marcina ur. 04.06.2020 r. godz. 10.15
03.06.2020

Cichy syn Moniki i Jarosława ur. 03.06.2020 r. godz. 10.35

Cichy syn Moniki i Jarosława ur. 03.06.2020 r. godz. 10.35
03.06.2020

Duda syn Marleny i Dawida ur. 03.06.2020 r. godz. 09.10

Duda syn Marleny i Dawida ur. 03.06.2020 r. godz. 09.10
29.05.2020

Bazydło syn Izabeli i Roberta ur. 29.05.2020 r. godz, 11.08

Bazydło syn Izabeli i Roberta ur. 29.05.2020 r. godz, 11.08