Nasze maluchy

2019
11.02.2019

Pikulińska córka Małgorzaty i Radosława ur. 11.02.2019r. godz. 12.30

Pikulińska córka Małgorzaty i Radosława ur. 11.02.2019r. godz. 12.30
11.02.2019

Szydłowska córka Eweliny i Michała ur. 11.02.2019r. godz. 11.45

Szydłowska córka Eweliny i Michała ur. 11.02.2019r. godz. 11.45
09.02.2019

Orzołek syn Alicji i Piotra ur. 09.02.2019r. godz. 08.45

Orzołek syn Alicji i Piotra ur. 09.02.2019r. godz. 08.45
07.02.2019

Serafin syn Anny i Rafała ur. 07.02.2019r. godz. 13.40

Serafin syn Anny i Rafała ur. 07.02.2019r. godz. 13.40
07.02.2019

Banach syn Anety i Łukasza ur. 07.02.2019r. godz. 10.20

Banach syn Anety i Łukasza ur. 07.02.2019r. godz. 10.20
05.02.2019

Zuzga syn Emilii i Krzysztofa ur. 05.02.2019r. godz. 13.05

Zuzga syn Emilii i Krzysztofa ur. 05.02.2019r. godz. 13.05
05.02.2019

Polkowska córka Anny i Michała ur. 05.02.2019r. godz. 10.05

Polkowska córka Anny i Michała ur. 05.02.2019r. godz. 10.05
03.02.2019

Rogowska córka Renaty i Adama ur. 03.02.2019r. godz. 16.20

Rogowska córka Renaty i Adama ur. 03.02.2019r. godz. 16.20
30.01.2019

Marchewka syn Katarzyny i Krystiana ur. 30.01.2019r. godz. 10.55

Marchewka syn Katarzyny i Krystiana ur. 30.01.2019r. godz. 10.55
29.01.2019

Mierzejewski syn Wiolety i Karola ur. 29.01.2019r. godz. 08.50

Mierzejewski syn Wiolety i Karola ur. 29.01.2019r. godz. 08.50
27.01.2019

Kukiełka syn Jolanty i Daniela ur. 27.01.2019r. godz. 11.40

Kukiełka syn Jolanty i Daniela ur. 27.01.2019r. godz. 11.40
21.01.2019

Rydel syn Agnieszki i Kazimierza ur. 21.01.2019r. godz. 14.25

Rydel syn Agnieszki i Kazimierza ur. 21.01.2019r. godz. 14.25
20.01.2019

Truszkowska córka Angeliki i Patryka ur. 20.01.2019r. godz. 07.00

Truszkowska córka Angeliki i Patryka ur. 20.01.2019r. godz. 07.00
16.01.2019

Remiszewski syn Edyty i Łukasza ur. 16.01.2019r. godz. 13.05

Remiszewski syn Edyty i Łukasza ur. 16.01.2019r. godz. 13.05
14.01.2019

Wyrwas syn Agnieszki i Pawła ur. 14.01.2019r. godz. 07.25.

Wyrwas syn Agnieszki i Pawła ur. 14.01.2019r. godz. 07.25.
13.01.2019

Wysocka córka Magdy i Tomasza ur. 13.01.2019r. godz. 22.35.

Wysocka córka Magdy i Tomasza ur. 13.01.2019r. godz. 22.35.
09.01.2019

Jerzyło córka Barbary i Karola ur. 09.01.2019r. godz. 16.05.

Jerzyło córka Barbary i Karola ur. 09.01.2019r. godz. 16.05.
08.01.2019

Zieliński syn Angeliki i Tomasza ur. 08.01.2019r. godz. 07.43.

Zieliński syn Angeliki i Tomasza ur. 08.01.2019r. godz. 07.43.
03.01.2019

Lisek syn Karoliny Marii i Łukasza ur. 03.01.2019r. godz. 09.23.

Lisek syn Karoliny Marii i Łukasza ur. 03.01.2019r. godz. 09.23.
01.01.2019

Wiszowaty syn Ewy i Marka ur. 01.01.2019r. godz. 20.22.

Wiszowaty syn Ewy i Marka ur. 01.01.2019r. godz. 20.22.
2018
28.12.2018

Piątek córka Karoliny i Sławomira ur. 28.12.2018r. godz. 10.55

Piątek córka Karoliny i Sławomira ur. 28.12.2018r. godz. 10.55
24.12.2018

Żurawski syn Sylwii i Kamila ur. 24.12.2018r. godz. 20.50

Żurawski syn Sylwii i Kamila ur. 24.12.2018r. godz. 20.50
21.12.2018

Orłowska córka Emilii i Dariusza ur. 21.12.2018r. godz. 23.20

Orłowska córka Emilii i Dariusza ur. 21.12.2018r. godz. 23.20
19.12.2018

Reska córka Małgorzaty i Przemysława ur. 19.12.2018r. godz. 09.35

Reska córka Małgorzaty i Przemysława ur. 19.12.2018r. godz. 09.35
14.12.2018

Błędos córka Marty i Daniela ur. 14.12.2018r. godz. 09.00

Błędos córka Marty i Daniela ur. 14.12.2018r. godz. 09.00
12.12.2018

Kapelańska córka Diany i Michała ur. 12.12.2018r. godz. 12.55

Kapelańska córka Diany i Michała ur. 12.12.2018r. godz. 12.55
08.12.2018

Brozio syn Małgorzaty i Przemysława ur. 08.12.2018r. godz. 00.45

Brozio syn Małgorzaty i Przemysława ur. 08.12.2018r. godz. 00.45
05.12.2018

Pomichowska córka Wiktorii i Michała ur. 05.12.2018r. godz. 15.45

Pomichowska córka Wiktorii i Michała ur. 05.12.2018r. godz. 15.45
05.12.2018

Chrzanowski syn Marii i Karola ur. 05.12.2018r. godz. 08.00

Chrzanowski syn Marii i Karola ur. 05.12.2018r. godz. 08.00
05.12.2018

Żebrowski syn Sylwii i Grzegorza ur. 05.12.2018r. godz. 01.00