Nasze maluchy

2019
22.06.2019

Zalewski syn Wiktorii ur. 22.06.2019r. godz. 21.35

Zalewski syn Wiktorii ur. 22.06.2019r. godz. 21.35
22.06.2019

Duda syn Aleksandry i Radosława ur. 22.06.2019r. godz. 14.35

Duda syn Aleksandry i Radosława ur. 22.06.2019r. godz. 14.35
22.06.2019

Skrodzki syn Sylwii i Marcina ur. 22.06.2019r. godz. 09.05

Skrodzki syn Sylwii i Marcina ur. 22.06.2019r. godz. 09.05
15.06.2019

Borawski syn Klaudii i Konrada ur. 15.06.2019r. godz. 14.00

Borawski syn Klaudii i Konrada ur. 15.06.2019r. godz. 14.00
14.06.2019

Zuzga syn Emilii ur. 14.06.2019r. godz. 05.45

Zuzga syn Emilii ur. 14.06.2019r. godz. 05.45
13.06.2019

Kukliński syn Moniki i Łukasza ur. 13.06.2019r. godz. 12.00

Kukliński syn Moniki i Łukasza ur. 13.06.2019r. godz. 12.00
13.06.2019

Bagiński syn Natalii i Przemysława ur. 13.06.2019r. godz. 06.24

Bagiński syn Natalii i Przemysława ur. 13.06.2019r. godz. 06.24
11.06.2019

Bogdańska córka Anny i Krzysztofa ur. 11.06.2019r. godz. 06.30

Bogdańska córka Anny i Krzysztofa ur. 11.06.2019r. godz. 06.30
10.06.2019

Cedrowska córka Klaudii i Daniela ur. 10.06.2019r. godz. 19.50.

Cedrowska córka Klaudii i Daniela ur. 10.06.2019r. godz. 19.50.
10.06.2019

Bastek syn Emilii i Marcina ur. 10.06.2019r. godz. 10.05

Bastek syn Emilii i Marcina ur. 10.06.2019r. godz. 10.05
10.06.2019

Sarnacki syn Mileny i Łukasza ur. 10.06.2019r. godz. 09.00.

Sarnacki syn Mileny i Łukasza ur. 10.06.2019r. godz. 09.00.
05.06.2019

Nikonowicz syn Anny i Tomasza ur. 05.06.2019r. godz. 18.50

Nikonowicz syn Anny i Tomasza ur. 05.06.2019r. godz. 18.50
31.05.2019

Nikiel syn Magdaleny i Patryka ur. 31.05.2019r. godz. 13.35

Nikiel syn Magdaleny i Patryka ur. 31.05.2019r. godz. 13.35
22.05.2019

Pupek syn Pauliny i Łukasza ur. 22.05.2019r. godz. 14.30

Pupek syn Pauliny i Łukasza ur. 22.05.2019r. godz. 14.30
17.05.2019

Łazarczyk córka Danuty i Łukasza ur. 17.05.2019r. godz. 04.30

Łazarczyk córka Danuty i Łukasza ur. 17.05.2019r. godz. 04.30
16.05.2019

Piwowarska córka Anny i Dariusza ur. 16.05.2019r. godz. 14.10

Piwowarska córka Anny i Dariusza ur. 16.05.2019r. godz. 14.10
16.05.2019

Jurczyk córka Marty i Grzegorza ur. 16.05.2019r. godz. 07.45

Jurczyk córka Marty i Grzegorza ur. 16.05.2019r. godz. 07.45
14.05.2019

Łebkowska córka Klaudii i Pawła ur. 14.05.2019r. godz. 21.05

Łebkowska córka Klaudii i Pawła ur. 14.05.2019r. godz. 21.05
12.05.2019

Koc syn Martyny i Marcina ur. 12.05.2019r. godz. 12.50

Koc syn Martyny i Marcina ur. 12.05.2019r. godz. 12.50
10.05.2019

Grzech córka Ewy i Michała ur. 10.05.2019r. godz. 05.05

Grzech córka Ewy i Michała ur. 10.05.2019r. godz. 05.05
09.05.2019

Karczewska córka Karoliny i Pawła ur. 09.05.2019r. godz. 20.18

Karczewska córka Karoliny i Pawła ur. 09.05.2019r. godz. 20.18
08.05.2019

Brodzik córka Marleny i Karola ur. 08.05.2019r. godz. 19.10

Brodzik córka Marleny i Karola ur. 08.05.2019r. godz. 19.10
08.05.2019

Piechowicz córka Magdaleny i Radosława ur. 08.05.2019r. godz. 05.15

Piechowicz córka Magdaleny i Radosława ur. 08.05.2019r. godz. 05.15
06.05.2019

Soliwoda syn Alicji i Mateusza ur. 06.05.2019r. godz. 09.30

Soliwoda syn Alicji i Mateusza ur. 06.05.2019r. godz. 09.30
05.05.2019

Wojsław córka Ewy i Krystiana ur. 05.05.2019r. godz. 10.50

Wojsław córka Ewy i Krystiana ur. 05.05.2019r. godz. 10.50
04.05.2019

Rydel córka Elizy i Wojciecha ur. 04.05.2019r. godz. 15.45

Rydel córka Elizy i Wojciecha ur. 04.05.2019r. godz. 15.45
26.04.2019

Dęby syn Beaty i Pawła ur. 26.04.2019r. godz. 23.10

Dęby syn Beaty i Pawła ur. 26.04.2019r. godz. 23.10
22.04.2019

Brzuchalski syn Karoliny i Henryka ur. 22.04.2019r. godz. 20.40

Brzuchalski syn Karoliny i Henryka ur. 22.04.2019r. godz. 20.40
18.04.2019

Prusinowski syn Magdy i Mariusza ur. 18.04.2019r. godz. 15.10

Prusinowski syn Magdy i Mariusza ur. 18.04.2019r. godz. 15.10
16.04.2019

Kałudziński syn Iwony i Krzysztofa ur. 16.04.2019r. godz. 14.40

Kałudziński syn Iwony i Krzysztofa ur. 16.04.2019r. godz. 14.40