Nasze maluchy

2020
31.01.2020

Kulikowski syn Karoliny i Przemysława ur. 31.01.2020 r. godz. 05.30

Kulikowski syn Karoliny i Przemysława ur. 31.01.2020 r. godz. 05.30
31.01.2020

Grajko syn Kingi i Patryka ur. 31.01.2020 r. godz. 08.50

Grajko syn Kingi i Patryka ur. 31.01.2020 r. godz. 08.50
31.01.2020

Jurkowska córka Jolanty i Krzysztofa ur. 31.01.2020 r. godz. 00.10

Jurkowska córka Jolanty i Krzysztofa ur. 31.01.2020 r. godz. 00.10
28.01.2020

Rydzewska córka Edyty i Krzysztofa ur. 28.01.2020 r. godz. 00.10

Rydzewska córka Edyty i Krzysztofa ur. 28.01.2020 r. godz. 00.10
28.01.2020

Szczech syn Mileny i Pawła ur. 28.01.2020 r. godz. 14.00

Szczech syn Mileny i Pawła ur. 28.01.2020 r. godz. 14.00
28.01.2020

Szewczyk córka Emilii i Arkadiusza ur. 28.01.2020 r. godz. 02.50

Szewczyk córka Emilii i Arkadiusza ur. 28.01.2020 r. godz. 02.50
18.01.2020

Karwowski syn Sylwii i Piotra ur. 18.01.2020 r. godz. 12.20

Karwowski syn Sylwii i Piotra ur. 18.01.2020 r. godz. 12.20
17.01.2020

Gorzemba córka Agnieszki ur. 17.01.2020 r. godz. 09.17

Gorzemba córka Agnieszki ur. 17.01.2020 r. godz. 09.17
16.01.2020

Grzymała syn Emilii i Adama ur. 16.01.2020 r. godz. 15.00

Grzymała syn Emilii i Adama ur. 16.01.2020 r. godz. 15.00
16.01.2020

Uliszewski syn Marty i Krzysztofa ur. 16.01.2020 r. godz. 09.15

Uliszewski syn Marty i Krzysztofa ur. 16.01.2020 r. godz. 09.15
10.01.2020

Malinowska córka Eweliny i Adama ur. 10.01.2020 r. godz. 19.10

Malinowska córka Eweliny i Adama ur. 10.01.2020 r. godz. 19.10
08.01.2020

Mieczkowska córka Emilii ur. 08.01.2020 r. godz.17.15

Mieczkowska córka Emilii ur. 08.01.2020 r. godz.17.15
08.01.2020

Jurczyk córka Jolanty i Sebastiana ur. 08.01.2020 r. godz. 18.25

Jurczyk córka Jolanty i Sebastiana ur. 08.01.2020 r. godz. 18.25
07.01.2020

Dobrzycki syn Karoliny i Marcina ur. 07.01.2020 r. godz. 16.40

Dobrzycki syn Karoliny i Marcina ur. 07.01.2020 r. godz. 16.40
06.01.2020

Kozikowska córka Mileny i Daniela ur. 06.01.2020 r. godz. 14.00

Kozikowska córka Mileny i Daniela ur. 06.01.2020 r. godz. 14.00
2019
27.12.2019

Szczech syn Natalii i Mateusza ur. 27.12.2019 r. godz. 09.15

Szczech syn Natalii i Mateusza ur. 27.12.2019 r. godz. 09.15
26.12.2019

Glazer syn Anny i Karola ur. 26.12.2019 r. godz. 14.53

Glazer syn Anny i Karola ur. 26.12.2019 r. godz. 14.53
25.12.2019

Zojer syn Anety i Łukasza ur. 25.12.2019 r. godz. 12.15

Zojer syn Anety i Łukasza ur. 25.12.2019 r. godz. 12.15
22.12.2019

Huścio-Bakalarz córka Mileny i Łukasza ur. 22.12.2019 r. godz. 11.40

Huścio-Bakalarz córka Mileny i Łukasza ur. 22.12.2019 r. godz. 11.40
21.12.2019

Ulążka córka Karoliny i Eryka ur. 21.12.2019 r. godz. 22.15

Ulążka córka Karoliny i Eryka ur. 21.12.2019 r. godz. 22.15
16.12.2019

Ołdakowska córka Pauliny i Krystiana ur. 16.12.2019 r. godz. 09.00

Ołdakowska córka Pauliny i Krystiana ur. 16.12.2019 r. godz. 09.00
14.12.2019

Mierkowski syn Barbary i Pawła ur. 14.12.2019 r. godz. 18.00

Mierkowski syn Barbary i Pawła ur. 14.12.2019 r. godz. 18.00
12.12.2019

Brzostowska córka Ewy i Michała ur. 12.12.2019 r. godz. 23.30

Brzostowska córka Ewy i Michała ur. 12.12.2019 r. godz. 23.30
07.12.2019

Biedrzycka córka Katarzyny i Krzysztofa ur. 07.12.2019 r. godz. 12.45

Biedrzycka córka Katarzyny i Krzysztofa ur. 07.12.2019 r. godz. 12.45
05.12.2019

Drabent córka Katarzyny i Dawida ur. 05.12.2019 r. godz. 10.10

Drabent córka Katarzyny i Dawida ur. 05.12.2019 r. godz. 10.10
05.12.2019

Glazer córka Anety i Pawła ur. 05.12.2019 r. godz. 11.40

Glazer córka Anety i Pawła ur. 05.12.2019 r. godz. 11.40
04.12.2019

Chludziński syn Magdaleny i Marcina ur. 04.12.2019 r. godz. 06.40

Chludziński syn Magdaleny i Marcina ur. 04.12.2019 r. godz. 06.40
03.12.2019

Szulc syn Magdaleny i Damiana ur. 03.12.2019 r. godz. 10.40

Szulc syn Magdaleny i Damiana ur. 03.12.2019 r. godz. 10.40
03.12.2019

Dymczyk syn Magdaleny i Marcina ur. 03.12.2019 r. godz. 22.55

Dymczyk syn Magdaleny i Marcina ur. 03.12.2019 r. godz. 22.55
03.12.2019

Banach córka Anny i Kamila ur. 03.12.2019 r. godz. 09.20

Banach córka Anny i Kamila ur. 03.12.2019 r. godz. 09.20