Nasze maluchy

2018
22.05.2018

Walus Charubin syn Doroty Joanny i Jarosława ur. 22.05.2018r. godz. 05.15

Walus Charubin syn Doroty Joanny i Jarosława ur. 22.05.2018r. godz. 05.15
16.05.2018

Paliwoda córka Wiolety i Romana ur. 16.05.2018r. godz. 02.30

Paliwoda córka Wiolety i Romana ur. 16.05.2018r. godz. 02.30
14.05.2018

Perzan syn Magdaleny i Piotra ur. 14.05.2018r. godz.11.10

Perzan syn Magdaleny i Piotra ur. 14.05.2018r. godz.11.10
12.05.2018

Mieczkowska córka Małgorzaty i Mariusza ur. 12.05.2018r. godz. 05.05

Mieczkowska córka Małgorzaty i Mariusza ur. 12.05.2018r. godz. 05.05
09.05.2018

Zduńczyk syn Justyny i Mateusza ur. 09.05.2018r. godz. 12.15

Zduńczyk syn Justyny i Mateusza ur. 09.05.2018r. godz. 12.15
06.05.2018

Nalewajek córka Beaty i Bartosza ur. 06.05.2018r. godz. 03.05

Nalewajek córka Beaty i Bartosza ur. 06.05.2018r. godz. 03.05
05.05.2018

Grużewska córka Ewy i Grzegorza ur. 05.05.2018r. godz. 12.05

Grużewska córka Ewy i Grzegorza ur. 05.05.2018r. godz. 12.05
05.05.2018

Filipkowski syn Justyny i Marcina ur. 05.05.2018r. godz. 00.20

Filipkowski syn Justyny i Marcina ur. 05.05.2018r. godz. 00.20
04.05.2018

Zach syn Justyny i Marcina ur. 04.05.2018r. godz. 22.25

Zach syn Justyny i Marcina ur. 04.05.2018r. godz. 22.25
02.05.2018

Jaskólska córka Kamili i Marcina ur. 02.05.2018r. godz. 07.40

Jaskólska córka Kamili i Marcina ur. 02.05.2018r. godz. 07.40
29.03.2018

Steckowska córka Wiktorii i Marcina ur. 29.03.2018r. godz. 06.15

Steckowska córka Wiktorii i Marcina ur. 29.03.2018r. godz. 06.15
28.03.2018

Dąbkowski syn Justyny i Piotra ur. 28.03.2018r. godz. 21.40

Dąbkowski syn Justyny i Piotra ur. 28.03.2018r. godz. 21.40
25.03.2018

Rudnicka córka Urszuli i Marka ur. 25.03.2018r. godz. 17.25

Rudnicka córka Urszuli i Marka ur. 25.03.2018r. godz. 17.25
22.03.2018

Charubin syn Marty i Adama ur. 22.03.2018r. godz. 22.30

Charubin syn Marty i Adama ur. 22.03.2018r. godz. 22.30
22.03.2018

Archacka córka Eweliny i Jarosława ur. 22.03.2018r. godz. 11.00

Archacka córka Eweliny i Jarosława ur. 22.03.2018r. godz. 11.00
21.03.2018

Brakoniecki syn Anety i Jacka ur. 21.03.2018r. godz. 23.15

Brakoniecki syn Anety i Jacka ur. 21.03.2018r. godz. 23.15
21.03.2018

Borkowski syn Moniki i Rafała ur. 21.03.2018r. godz. 09.39

Borkowski syn Moniki i Rafała ur. 21.03.2018r. godz. 09.39
21.03.2018

Lipiński syn Ewy i Pawła ur. 21.03.2018r. godz. 09.00

Lipiński syn Ewy i Pawła ur. 21.03.2018r. godz. 09.00
20.03.2018

Chrzanowska, córka Marty i Kamila ur. 20.03.2018r. godz. 19.55

Chrzanowska, córka Marty i Kamila ur. 20.03.2018r. godz. 19.55
20.03.2018

Wondołowski syn Renaty i Alberta ur. 20.03.2018r. godz. 09.25

Wondołowski syn Renaty i Alberta ur. 20.03.2018r. godz. 09.25
19.03.2018

Karząbek córka Anety i Jacka ur. 19.03.2018r. godz. 09.55

Karząbek córka Anety i Jacka ur. 19.03.2018r. godz. 09.55
16.03.2018

Gromadzki syn Justyny i Marcina ur. 16.03.2018r. godz. 13.20

Gromadzki syn Justyny i Marcina ur. 16.03.2018r. godz. 13.20
14.03.2018

Szulnicki syn Eweliny i Jana ur. 14.03.2018r. godz. 16.15

Szulnicki syn Eweliny i Jana ur. 14.03.2018r. godz. 16.15
10.03.2018

Liżewska córka Katarzyny i Andrzeja ur. 10.03.2018r. godz. 17.21

Liżewska córka Katarzyny i Andrzeja ur. 10.03.2018r. godz. 17.21
09.03.2018

Dudaryk córka Patrycji i Tomasza ur. 09.03.2018r. godz. 03.20

Dudaryk córka Patrycji i Tomasza ur. 09.03.2018r. godz. 03.20
04.03.2018

Grabowski syn Marty i Waldemara ur. 04.03.2018r. godz. 10.20

Grabowski syn Marty i Waldemara ur. 04.03.2018r. godz. 10.20
02.03.2018

Małolepsza córka Marzeny i Tomasza ur. 02.03.2018r. godz. 18.00

Małolepsza córka Marzeny i Tomasza ur. 02.03.2018r. godz. 18.00
01.03.2018

Stachelek córka Moniki i Michała ur. 01.03.2018r. godz. 16.50

Stachelek córka Moniki i Michała ur. 01.03.2018r. godz. 16.50
27.02.2018

Czarnecka córka Edyty ur. 27.02.2018r. godz. 07.25

Czarnecka córka Edyty ur. 27.02.2018r. godz. 07.25
25.02.2018

Banach córka Marleny ur. 25.02.2018r. godz. 20.35

Banach córka Marleny ur. 25.02.2018r. godz. 20.35